Yabancı bir numara bana yazınca korkuyorum

Tanımadığım bir insanın beni araması çok olağan bir şey değil.

Bende öyle düşündüm ama aklıma hiçbir şey gelmiyor.

Maalesef tanımadığın insanların seni araması normal. Çünkü artık güvendiğimiz şirketler bile telefon numaramıza kadar bilgilerimizi satabiliyor. Eğer aşırı rahatsız oluyorsanız bilinmeyen numaralardan gelen aramaları reddet diye bir seçenek olması gerek operotörün uygulamasında. Onu açıverin.

Yabancı bir numara veya bir kişi arayınca aşırı korkuyorum. Hani bir şey yapmamış olsam bile, acayip derece panikliyor ve heyecanlanıyorum. Ne yapmam lazım?

Hocam çok dikkat edin telefonunuzu ele geçirip patlatıp sizi öldürebilirler gfgfbgfd (!) hocam neden korkuyorsunuz konuşmayı yapın geçin işte.

Maalesef tanımadığın insanların seni araması normal. Çünkü artık güvendiğimiz şirketler bile telefon numaramıza kadar bilgilerimizi satabiliyor. Eğer aşırı rahatsız oluyorsnız bilinmeyen numaralardan gelen aramaları reddet diye bir seçenek olması gerek operotörün uygulamasında. Onu açıverin.

Maalesef yapamıyorum, birkaç şirket tarafından aranmayı bekliyorum.

Hocam çok dikkat edin telefonunuzu ele geçirip patlatıp sizi öldürebilirler gfgfbgfd (!) hocam neden korkuyorsunuz konuşmayı yapın geçin işte.

Hocam, benim için o kadar basit değil, olsa zaten buraya yazmazdım.

Geri
Yukarı