Yabancı dizi öneri

Benim favorim Hannibal. Onu izleyebilirsin Teen Wolf izle diyenler var bende izliyorum ama bence hiç izleme dizinin senaryosu artık çok kötü oldu, uzatmak için ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar, yani saçmaladılar. Bunun dışında The Walking Dead var, bence güzel, Breaking Bad de var ama ben hiç izlemedim, çok iyi diyorlar

Arkadaşım sana önerim bir diziyi izlerken hevesinin kaçabileceğini düşünüyorsan izleme bence. Çünkü o dizi zaten istediğin gibi değildir. Eğer dizi tarzına uyarsa ve beğenirsen zaten bitmesini istemez sin. Örneğin ben 'Lost' dizisini arkadaşımın ısrarlı tavsiyesi üzerine izlemeye koyuldum ilk sezon güzeldi,2.Sezon izlenebilir dereceydi derken 3. sezon dan sonra baymaya başladı..Dizi nin içindeyken keyif almıyorsan veya sonraki bölümde neler olacağını merak etmiyorsan izlemiş olmak için izlersin. Ama bazı diziler vardırki insanın kanına işler değim yerindeyse. Örneğin 'Game Of Thrones' ,Bir efsanedir. 10 ,Ar bölümlük sezonlar halinde şuan 4.Sezonu nu tamamlamış bulunmakta ara tatilde. Çok fazla tekrar filmler veya tekrardan dizileri izleyen biri olmasamda bu diziyi tekrar tekrar izlerim hiç sıkılmam Çünkü gerek kaografisi,Gerek oyunculuklar ve gerekse atmoster ve hikaye olarak Tam anlamıyla Muhteşem bir dizidir. Onun peşinden Prision Break ,ta aynı şekilde 1 sezon hariç diğer sezonları 22-23 bölüm halindedir ve kendi alanın da rakipsiz bir dizidir. Ve 'Breaking Bad' tabiki. Efsane oyunculuklar ve müthiş bir hikayeye sahip acaba ben olsam ne yapardım dedirten fevkalade bir dizidir. Gerilim tarzında ve şöyle bol kanlı zombi li falan birşeyler istersende 'The Walking Dead' olmaz sa olmazdır. Yani yabancı dizi izlemeye yeni başlayacaksan kesinlikle bu dizilerden biriyle başlamanı öneririm kendi alanında hepsi zirve yapmış dizilerdir. Fantastik severim diyorsan Game Of Thrones, ten başlayabilirsin. Yok aksiyonu macerası bol olsun diyorsan Prision Break, tan. Ben dram severim dersen de Breaking bad, Gerilim içinse The Walking Dead . Mutlaka izlenmesi gereken dizilerdir..

Kesinlikle izlemen gereken bir dizi varsa Game of Thrones'dur. Her biri 10 bölümden oluşan 4 sezon lakin kısa zamanda bitireceğinden emin olabilirsin.

Ayrıca her biri 3 bölümden oluşan 3 sezonluk Sherlock.

Birde madem pek vakit ayırmayı düşünmüyorsun kısa (örn 3 bölümlük) dizilere yönelebilirsin. Bu türde önerim The Lost Room.

Yaşın küçükse game of thrones tavsiye etmem. İlk bölümünü izlediğimde yok artık demiştim. Fakat güzel senaryosu bir film. Arrowu deneyebilirsiniz. The simpson, familya guy gibi çok fazla bölümlü diziler var fakat hangi bölümden başlardan başla 2-3 bölümden sonra Anlıyorsun. Ben cnbc- e sen karışık izliyorum the simpson ve family guy'u..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı