Yabancı dizi tavsiyesi

Ben de genel olarak dizi izlemem yabancı türk farketmeden ancak millet o kadar çok konuşuyor ki artık anlamaya başladım.
Ben de filmciyim açıkçası. İlk defa The 100 dizisinin tüm sezonlarını bitirdim, ilk defa bir yabancı diziyi bu kadar sevdim. The Vampire Diaries dizisini de iki sezon izledim sonra bıraktım. Güzel dizi bulsam izlerim gerçi pek bulamıyorum. Türk dizilerini izliyorum açıkçası, her sene mutlaka izlediğim bir dizi olur Türkiye'de, bu sene de 3-4 tane falan izliyorum.

Netflix'te Hakan Muhafız izledim bir de ilk sezon gayet iyiydi, ikinci sezonu o kadar beğenmedim. Üçüncü sezonu da daha izleyemedim, yeni bugün zaten yeni sezonu çıktı.

Bu kadar da hakkını yeme bence. İlk sezonları güzeldi, fikir iyiydi. Sonradan monotonlaşmaya başladı.

Öneri:
  • Mr. Robot
  • Person of Interest
  • West World
Bunları bırakmadan izlersen, pişman olmazsın. Özellikle West World bazı noktalarda şaşırtacak.
Mr. Robot'u 1 sezon izledim ama devamı sarmadı. Diğer dizilere bakacağım yorumunuz için teşekkürler.
La Casa De Papel, Prison Break.
İzledim ikisinide. Teşekkürler.

La Casa Da Papel bir tek bana mı "overrated" geliyor? Kötü demiyorum, fena değil, ama gösterilen bu ilgi fazla geliyor bana. Uzun yıllardır çok fazla yabancı dizi izlediğim için herhalde.

Arada nadir de olsa güzel dizi çıkıyor ancak çoğunluk tek bir yönde ilerliyor.
Genelde şansıma Türk dizilerinden hangilerine baksam erken final oluyor. Bu sene doktor dizileri epey popüler. Mucize Doktor ve Hekimoğlu izliyorum, Yasak Elma ve Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programına da bakıyorum.

Genelde şansıma Türk dizilerinden hangilerine baksam erken final oluyor. Bu sene doktor dizileri epey popüler. Mucize Doktor ve Hekimoğlu izliyorum, Yasak Elma ve Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programına da bakıyorum.
Yasak Elma'ya bende bakıyorum. Arada sıkılınca Zuhal Topal'ın programı falan...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı