Yabancı internet sitesine üye olamama sorunu

• Konuyu başlatan Atak
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 895

Atak

Kilopat
Yabancı bir internet sitesine normal bir şekilde üye kaydımı yaptırdım, hatta bir sefer girdim. Normal çıkış yapıp tekrar girmek istediğimde bu hesap kullanılamaz uyarısı aldım. Canlı destek ile irtibata geçtiğimde güvenlik açısından coğrafi olarak bu bölgeye hizmet vermediklerini söyledi. Ben tekrar tarayıcının proxy ayarlarını değiştirerek girmeyi denedim yine aynı uyarıyı verdi. Daha sonra softether programı ile girmeyi denedim yine olmadı. Bunun bir çözümü var mıdır arkadaşlar? Bana yardımcı olabilecek birileri var mı? Teşekkürler.

Hocam söyletmeyin illa burdan şimdi hangi site olduğunu ya :redface: yabancı bi site işte :D

Hocam zenmate kullanıyorum zaten o şekilde girebiliyorum siteye normal sekilde olmuyor bundaki sorun bir başka. Kaç tane farklı hesap açtım hepsinde aynı uyarıyı veriyor. Adamlar bizi hesaba katmamış güvenlik gerekçesiyle. Sanki bizim burda herkes dolandırıcı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı