Yağ oranını düşürmek

berkesst

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3-4 aydır ağırlık antrenmanı yapıyorum kendim, evde yeterli ekipmanlarim var. 87 kilogramdan 79'a düştüm. Göbek bölgesi ve yan simitler azaldı ancak hala tam istediğim seviyede değil. Beslenmeme dikkat ediyorum, protein ağırlıklı besleniyorum. Yag oranımi ve dediğim gibi göbek bölgesini nasıl dümdüz ve ince yapabiliri, yağ yakıcı supplementlerin bir faydası olur mu?

Kardeşim onların amacı senin yaptığını yapmak zaten. 60 kilo vermiş biri olarak sana tavsiyem içmiyorsan eğer günde en az 2 fincan şekersiz kahve içmen olacaktır. Yeşil çay önermiyorum kahvenin yüzde 20'si kadar işe yarasa da gereksiz derece tansiyon düşürür ve fazlası zararlıdır. Kahve dünya üzerinde bulabileceğin bilimsel olarak kanıtlanmış en iyi yağ yakıcı.

Çok abartmadığın sürece zararı olmaz, ama bazı insanlarda kalp çarpıntısı yapabiliyormuş. Bende hiç olmadı ama kendi vücudunu kendin bilirsin, çarpıntı yapmazsa dene faydasını görürsün.

Kardeşim onların amacı senin yaptığını yapmak zaten. 60 kilo vermiş biri olarak sana tavsiyem içmiyorsan eğer günde en az 2 fincan şekersiz kahve içmen olacaktır. Yeşil çay önermiyorum kahvenin yüzde 20'si kadar işe yarasa da gereksiz derece tansiyon düşürür ve fazlası zararlıdır. Kahve dünya üzerinde bulabileceğin bilimsel olarak kanıtlanmış en iyi yağ yakıcı.

Sabah ve akşamüstü olmak üzere iki bardak içiyorum sade kahve.

Evet katılıyorum. Ben de kilo vermiş biri olarak ve her uyandığımda yıllardır düzenli rutinim haline gelen filtre kahve içmeyi öneririm. Şekersiz, sade ve sert kahve...

Yeni konular

Geri
Yukarı