Yağlı Boya Resmim

Elinize sağlık, çok güzel olmuş. Eğer söylemeseydiniz amatör olduğunuzu tahmin bile edemezdim.
Yalnız altta sarı ile çizdiğim kısımda çiçeğin yaprağın üzerinden çıkmasını biraz garipsedim. Acaba o çiçek değil de başka bir şey mi?
Eki Görüntüle 338873
Elinize sağlık, çok güzel olmuş. Eğer söylemeseydiniz amatör olduğunuzu tahmin bile edemezdim.
Yalnız altta sarı ile çizdiğim kısımda çiçeğin yaprağın üzerinden çıkmasını biraz garipsedim. Acaba o çiçek değil de başka bir şey mi?
Eki Görüntüle 338873
huawei-mate-10-stock-colorful-flowers-digital-art.jpg

Esinlendiğim resim buydu. Birebir aynısını yapamadım ama orada öyle duruyordu.
Gayet basarili bence devam edin. :)
Yakında askerlik hizmetim başlayacak, inşallah dönüşte daha fazla yoğunlaşacağım.
Çok güzel, içimi açtı. Keşke ben de yapabilsem böyle. :)
Bence sizde başlayın. Yapması çok keyifli oluyor.
Başarlı olmuş. Bence bir Youtube kanalı açıp, orada çizebilirsiniz ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.
Daha pratik yapmaya başladığım zaman belki olabilir. Günde 1-2 saat uğraşarak sanırım 10 güne yakın sürdü bitirmem.

Son düzenleme:
Elinize sağlık, bence de yeni başlayan biri için çok ama çok iyi. Başlangıçta bir şeyleri taklit ederek, kopyalayarak başlarsınız zaten. Tekniğiniz geliştikçe çok daha güzel şeyler yapacağınız belli. (y)

Elinize sağlık, bence de yeni başlayan biri için çok ama çok iyi. Başlangıçta bir şeyleri taklit ederek, kopyalayarak başlarsınız zaten. Tekniğiniz geliştikçe çok daha güzel şeyler yapacağınız belli. (y)
Aslında lisedeyken 2 tane daha yapmıştım, 9-10 sene geçti üzerinden baştan başladım sayılır. Gün batımı yapmaya çalıştım, zorlandım yaparken en son buna karar verdim.

Eleştiri sert olursa bir sanatçı yıkılmaz diyerek başlayayım hevesinide kirma sanirim :) Öncelikle tebrik ederim yeni başlangıç için güzel ve temiz olmuş , gölge ve dokunda ciddi bir eksiklik var , paspartu için zayif bir arkaplan hakim tek renk degilde ışıklarin yayildigi ton daha fazla derinlik katacaktır iyi günler dilerim :)

Eleştiri sert olursa bir sanatçı yıkılmaz diyerek başlayayım hevesinide kirma sanirim :) Öncelikle tebrik ederim yeni başlangıç için güzel ve temiz olmuş , gölge ve dokunda ciddi bir eksiklik var , paspartu için zayif bir arkaplan hakim tek renk degilde ışıklarin yayildigi ton daha fazla derinlik katacaktır iyi günler dilerim :)
Eleştiriler her zaman bizi ileri götürür. Renk tonunu ayarlamada istediğim renkleri tam tutturamadım. Birazda bu resme deneme gözüyle bakıp sonuca odaklandım, nasıl birşey ortaya çıkacak diye.

Ben başarısız buldum. Beğenmedim daha iyi olabilirdi.
Neden beğenmediğinizi söyleseydiniz belki düzeltmek için uğraşabilir. Resmi ben başarılı buldum devam etmeni umuyorum. Gerçi aramızda böyle işlerle uğraşan birileri varsa onlardan tavsiye alman daha iyi olabilir.

Bence sizde başlayın. Yapması çok keyifli oluyor.

Hocam onun keyfini pek tadamadım, eminim çok keyif vericidir ama nereden başlasam, ne yapsam hiç bilemiyorum. Düz çizgiyi zor çizen birisiyim. :) Arada girişimlerim oluyor ama kötü çizdiğim için ve dediğim gibi nereden başlayacağımı bilmediğim için elime yüzüme bulaştırıyorum ve yarısında bırakıyorum. Belki bir gün ben de yapabilirim. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı