Yağmaçı Bıçak alınır mı?

Hayır 31 Temmuz'da ne olacağı belli olacak 5 Ağustostada markete olur büyük ihtimalle.

2 yıldır bu bıçağı kullanıyorum gram sıkılmadım CS'den geçmiştim ben de. Acayip hoşuma gidiyor hala bence paranıza yazık vs olmadı. Tabii ki kişiden kişiye göre değişir, bu fiyata bunun dışında alabileceğiniz en iyi bıçak uzaylı avcısıdır hocam.

Marketime yağmacı bıçak gelmiş. Bıçak eksiğim var bir tane almak istiyorum fakat pek emın olamadım. Kullanan arkadaşlar ne dıyorsunuz. Bayağıdır dogru duzgun bıçak gelmıyordu markete.
Eki Görüntüle 1877894
Asil karambit bekle bence.

Hocam alaz yelpazeyi hiç beğenmedim nedense abartılı bıraz. Championslarda yenı ogrenıyorum sızden fakat pahalı oluyor genelde. Son olarak da artık bıcagı aldım :D
Hayırlı olsun hocam.

Marketime yağmacı bıçak gelmiş. Bıçak eksiğim var bir tane almak istiyorum fakat pek emın olamadım. Kullanan arkadaşlar ne dıyorsunuz. Bayağıdır dogru duzgun bıçak gelmıyordu markete.
Eki Görüntüle 1877894

2 sene Valorant oynadım çok para yatırdım ama değmezmiş CS:GO başladım skin al sat işinden hem cebime para giriyor hem de çok güzel skinler bu oyunu bırak geç CS:GO'ya bu hesabı açtımda valorantciydim adımdan anlayabilirsin bu bıçak fiyatına seçkin al haftalık droplarla parasını çıkar.

2 sene Valorant oynadım çok para yatırdım ama değmezmiş CS:GO başladım skin al sat işinden hem cebime para giriyor hem de çok güzel skinler bu oyunu bırak geç CS:GO'ya bu hesabı açtımda valorantciydim adımdan anlayabilirsin bu bıçak fiyatına seçkin al haftalık droplarla parasını çıkar.

Sattığın bıçak Steam bakiyesi olarak gelmiyor mu? Nasıl para kazanıyorsun o zaman? (bu konulara uzağım belki gülünç bir soru sordum bilmiyorum: F)

Bunu bir daha duymamış olayım al bıçağı kartlarını stickerları Omen için ayarla ve omen main ol gerisi sende hadi bakalım hayırlı olsun kral.

Yeni konular

Geri
Yukarı