Yağmacı Karambit alınır mı?

Coolio

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, hesabımda 6,345 VP var ve ben bıçak delisiyim. Ayrıca hesapta Asil Karambit ve xenohunter da var. Bir de Delipop Vandal var. Sizce yağmacı karambit mi bekleyeyim ya da hem sheriff hem operator hem Phantom mu alayım? Kafam çok karışık bu konuda, yağmacı veya iyon karambitim olsun istiyorum fakat diğer silahların boş kalmasını istemiyorum, yardım edin.

Merhaba, hesabımda 6,345 VP var ve ben bıçak delisiyim. Ayrıca hesapta Asil Karambit ve xenohunter da var. Bir de Delipop Vandal var. Sizce yağmacı karambit mi bekleyeyim ya da hem sheriff hem operator hem Phantom mu alayım? Kafam çok karışık bu konuda, yağmacı veya iyon karambitim olsun istiyorum fakat diğer silahların boş kalmasını istemiyorum, yardım edin.
Paran varsa neden olmasın zaten yağmacı serisinin kötü skini yok al geç

Asıl karambit varsa gerek yok diye düşünüyorum. Ancak farklılık olsun derseniz alın. Ayrıca hesapta hiçbir şey iade edilmemiş ise bir defalığına yükseltilmiş ve 14 günü geçmiş bir skini iade edebilirsiniz. (Belki asil karambit ile takas yaparsınız o yüzden söyledim.)

Paran varsa neden olmasın zaten yağmacı serisinin kötü skini yok al geç.

Sorun zaten kötü olması değil, ben yağmacı veya iyon karambit için bitiyorum. Mükemmeller, fakat zamlardan dolayı çok çok uzun bir süre VP almayacağım için ileride karambit aldım diye pişman olmak istemiyorum. Ama almadım diye de pişman olmak istemiyorum. Aşırı aradayım gerçekten konu açmaya ihtiyacım vardı.

Asil Karambit varsa gerek yok diye düşünüyorum. Ancak farklılık olsun derseniz alın. Ayrıca hesapta hiçbir şey iade edilmemiş ise bir defalığına yükseltilmiş ve 14 günü geçmiş bir skini iade edebilirsiniz. (belki Asil Karambit ile takas yaparsınız o yüzden söyledim.)

Maalesef kullanıldı, zamanın ötesi vandalı iade edip delipop almıştım, bu karar için pişmanım. Keşke o gün konu açsaydım.

Hos duran bir bıçak ama sizin zevkleriniz daha önemli.

Aslında konunun başlığı "alınır mı?" değildi. Galiba moderatörler değiştirmiş.

Geri
Yukarı