Yağmacı karambit için veya Oni katana için mağazayı beklemeli miyim?

Ozi01

Decapat
Daha fazla  
Tam açıklayıcı olmammış olabilir şunu demek istedim: Bunları beklemeyip bir kelebek skini veya Asil Karambit falan alsam nasıl olur? En çok oni katanayı istiyorum da bu yaz oynayacağım oyunu en çok o yüzden zamandan tasaruf yapmak istiyorum siz ne önerirsiniz? Bir de oni katanaya 5450 VP verilir mi? Bence çok hoş duruyorda.

Not: 2 gün önce mağzama özel harekat kelebek geldi bugün de Spectrum buldog ve zamanın ötesi sherif (şans faktörlerini falan etkiliyor mu bilmiyorum ondan yazmak istedim.)

Bak o kadar bekledim bekledim hiçbir şey gelmedi tam ümidim kesildiği an RGX kelebek geldi yapıştırmıştım. Gönlün ne istiyorsa onu al pişman olma da sonra.

Bak o kadar bekledim bekledim hiçbir şey gelmedi tam ümidim kesildiği an RGX kelebek geldi yapıştırmıştım. Gönlün ne istiyorsa onu al pişman olma da sonra.

Hocam oni katana ve yağmacı karambit istiyorum. İkisinden biri gelsin de direk düşünmeden alacağım. Hangisinin gelceği inanın umurumda değil çünkü ikisine de hayranım. Ama tabii benim aklımdan en çok geçen yağmacı karambit son zamanlarda. Uzaylı avcı bıçağı da güzel RGX kelebek de. Ne alacağımı gerçekten hiç bilmiyorum.

Oni Katana al bence. Yağmacı karambit bir süre sonra çok sıkıyor. Xenohunter harika bir bıçak beni hiç sıkmadı o gelirse onu da alabilirsin hatta fiyat olarak diğerlerinden daha da ucuz.

Hocalarım bu ikisi gelmezse şunlar arasından gelen olursa alacağım olacaktır:

Uzaylı avcısı bıçağı
RGX 11Z (Katana)
RGX kelebek
Asil Karambit
Yorunun tarağı
Şu an aklıma bunlar geldi elemem gerekenler var sizce hangilerini elemeliyim?

Hocalarım bu ikisi gelmezse şunlar arasından gelen olursa alacağım olacaktır:

Uzaylı avcısı bıçağı
RGX 11Z (Katana)
RGX kelebek
Asil Karambit
Yorunun tarağı
Şu an aklıma bunlar geldi elemem gerekenler var sizce hangilerini elemeliyim?
Asil Karambit'i ele bence. RGX kelebek varken Yorunun ki sönük kalıyor. Yoru ile Asil gidebilir bence geri kalanı alınır.

Oni Katana al bence. Yağmacı karambit bir süre sonra çok sıkıyor. Xenohunter harika bir bıçak beni hiç sıkmadı o gelirse onu da alabilirsin hatta fiyat olarak diğerlerinden daha da ucuz.

Hocam elin uzunluğu da çok hoşuma gidiyor. Bu 3'ü arasından hangisini alacağım bilemiyorum.

Bence Valorant'a para yatırma. İleride pişman olacaksın.

Hocam haklısınız fakat en azından bu yaz ve ileriki 1-2 sene oynayabileceğim oyun olarak görüyorum o yüzden yatıoracağım. Zaten CS ve Valorant oynuyorum. CS de zaman banı yiyince Valorant oynuyorum tabii aimimi sarsıyor da.

Hocam elin uzunluğu da çok hoşuma gidiyor. Bu 3'ü arasından hangisini alacağım bilemiyorum.

Hocam haklısınız fakat en azından bu yaz ve ileriki 1-2 sene oynayabileceğim oyun olarak görüyorum o yüzden yatıoracağım. Zaten CS ve Valorant oynuyorum. CS de zaman banı yiyince Valorant oynuyorum tabii aimimi sarsıyor da.
Oni Katana çok pahalı bence onun yerine 4350 VP'ye RGX Kelebek ya da Yağmacı Karambit tercih edilebilir. Bütçe dostu olarak 3500 VP'ye Xenohunter var ki ben almamış olsam onu alırdım.

Oni Katana çok pahalı bence onun yerine 4350 VP'ye RGX Kelebek ya da Yağmacı Karambit tercih edilebilir. Bütçe dostu olarak 3500 VP'ye Xenohunter var ki ben almamış olsam onu alırdım.

Hocam direk 5500 VP yatırmayı düşünüyorum o yüzden de gözüme hoş gelen olarak en çok oni katana istiyorum fakat büyük ihtimal ilk hangisi gelirse onu alacağım

1.Oni katana
2.Yağmacı karambit
3.Xenohunter
4.RGX kelebek
5.RGX 11 Z katana
Bunlardan ilk hangisi gelirse onu almayı düşnüüyorum.

Geri
Yukarı