Yağmacı Suriyeliler

Bunlar Suriyeli değildir. Suriye'den gelme eski el nusra, el kaide, Işid vs. selefi cihatçı örgütlerden kaçan kaçkınlar bunlar. Kaçan derken mazlum mağdur anlamında demiyorum yani Suriye'de kafa kesen ama Esad savaşı kazandığı için mecburen silah bırakıp Türkiye'ye gelmiş olanlar. En tehlikeli insanlar bunlar.
Bunların hepsini kıyma makinesine atıp öğütsen inan tek zararımız makinenin yıpranması olacaktır.

Vereceksin askere emri, sıka sıka ilerleyecekler. Ne rezalet bir görüntüdür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda ki veya dünkü olay mi bilmiyorum ama 9 kişi paketlenmiş. Yanlışlıkla vurulsalar keşke...
Eki Görüntüle 1661866

Hazır diz çöktürülmüş, infaz etsinler!

Din kardeşimiz hocam öyle demeyin.

İroni değilse bu kafadan istiyorum kardeş ne kullanıyorsun.

Bunlar Suriyeli değildir. Suriye'den gelme eski el nusra, el kaide, ışid vs. selefi cihatçı örgütlerden kaçan kaçkınlar bunlar. Kaçan derken mazlum mağdur anlamında demiyorum yani Suriye'de kafa kesen ama esad savaşı kazandığı için mecburen silah bırakıp Türkiye'ye gelmiş olanlar. En tehlikeli insanlar bunlar.
Bunların hepsini kıyma makinesine atıp öğütsen inan tek zararımız makinenin yıpranması olacaktır.

Bence 1889-1945 yıllarında yaşamış Alman ressam gibi sabun yapalım.

Geri
Yukarı