Yağmacı vandal alınır mı?

KevlarMC

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar sevgili forumlula, r şu anda elimdeki vandal skini savaş biletindeki süvari. Gece pazarından yağmacı vandal düşürdüm 1400VP'ye sizce alınır mı? Şu anda hesabımda para az ama sizce vermeye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar sevgili forumlula, r şu anda elimdeki vandal skini savaş biletindeki süvari. Gece pazarından yağmacı vandal düşürdüm 1400VP'ye sizce alınır mı? Şu anda hesabımda para az ama sizce vermeye değer mi?
Bence değer.

Gece pazarına düşse bende almak istiyordum. Bence animasyonları şarjör değiştirme vs. bitirişi gayet güzel eğer vandalı çok kullanıyorsan bence değer.

Bence değer. Ayrıca hocam bana yaklaşık 3 haftadır ejder düşmüyor, alacağım alamıyorum. Hazır böyle bir şansı yakalamışken alın derim.

Ben kullanıyorum hissiyatı oldukça güzel. Gece pazarındaki fiyatı da makul görünüyor bence alınır. Bana da yağmacı bıçak gelmiş 2600 VP'ye. Ben de onu kaçırmak istemiyorum :D

Zevk meselesi, ben olsam almam. Oyundaki alınacak olarak gördüğüm sadece Delipop ve Asil serisi var. Hatta benim için sadece Delipop. Seviyorsanız alabilirsiniz tabii ki.

Geri
Yukarı