Yağmurda Islanan AirPods 2. Nesil'in Sesi Azaldı

keremozkan1

Kilopat
Daha fazla  
3 hafta önce satın aldığım AirPods 2. nesil cihazımla bugün orta şiddette yağmurda yaklaşık 10 dakika yürüdüm. Ardından sol kulaklıktaki ses sağa göre daha az gelmeye başladı. Sizce ne yapmalıyım? İnternette havuza düştüğünde bile bozulmadığını iddia edenler varken 10 dakikalık bir yağmura maruz kalıp bozulması ihtimali gerçekten canımı çok sıkacak aksi takdirde.

İçine su kaçmıştır. Kurutmaya çalışın ve biraz bekletin kulaklığı. Düzelmezse yapılacak bir şey yok.

Ürünün suya dayanaklılık gibi bir iddiası yok, tere ve toza karşı dayanaklı olduğu söyleniyor. O yüzden yağmurlu havada kullanmak çok mantıklı değil, geçmiş olsun. Umarım düzelir.

İlk önce kuru bir havluyla sil sonra hoparlör kısmını temizle, Kurut iyice, içindeki suyu içine çek sonra tekrar bak.

Garantisi sürüyorsa garantiye verin.
Ne olduğunu açıklamanıza gerek yok. Sadece az ses geliyor demeniz yeterli. Yenisi ile değiştiriyorlar.

Garantisi sürüyorsa garantiye verin.
Ne olduğunu açıklamanıza gerek yok. Sadece az ses geliyor demeniz yeterli. Yenisi ile değiştiriyorlar.

İçine su kaçtığını fark ederlerse garantiye gitmez. Bazı sesler var YouTube'da suyu çıkarmak için onu dene belki atar dışarı suyu. Sakın kurutma makinesi falan deneme.

İçine su kaçtığını fark ederlerse garantiye gitmez. Bazı sesler var YouTube'da suyu çıkarmak için onu dene belki atar dışarı suyu. Sakın kurutma makinesi falan deneme.
Ben duşta müzik dinlerken su kaçırdım. Garantiye verdim değiştirdiler.
Su kaçtığına dikkat etmediklerini bizzat Apple yetkili satıcılarından birinin servis kısmında çalışan arkadaşım söylemişti.
Doğrudan Apple mağazına giderseniz anında değişim olur. Yetkili servislere giderseniz 1 hafta 10 gün içinde değişim oluyor.

Pirince koydum şu an ama bir faydası ya da zararı olur mu hocam?

Ben duşta müzik dinlerken su kaçırdım. Garantiye verdim değiştirdiler.
Su kaçtığına dikkat etmediklerini bizzat Apple yetkili satıcılarından birinin servis kısmında çalışan arkadaşım söylemişti.
Doğrudan Apple mağazına giderseniz anında değişim olur. Yetkili servislere giderseniz 1 hafta 10 gün içinde değişim oluyor

Açıkçası biraz garip geldi bana bu hocam. Gerçekten öyleyse ve denediğim yöntemler sonuç vermezse dediğin gibi yaparım. Doğrudan Apple mağazası derken Akasya AVM gibi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pirince koydum şu an ama bir faydası ya da zararı olur mu hocam?

Açıkçası biraz garip geldi bana bu hocam. Gerçekten öyleyse ve denediğim yöntemler sonuç vermezse dediğin gibi yaparım. Doğrudan Apple mağazası derken Akasya AVM gibi mi?
Duşta su kaçırdığım kulaklığı garantiye verip yenisini almasam bana da garip gelirdi. :)
Evet. Akasya, Zorlu vs. direkt yenisini verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı