Yakın zamanda indirime girecek mekanik klavye tavsiyesi

MysticVezonTR

Kilopat
Arkadaşlar K55'imde sorun olduğu için bugün veya en geç yarın iadeye yollayacağım ve 1-2 hafta içerisinde param iade edilecek. Ben de biraz daha ekleyip gerçek mekanik bir klavye almak istiyorum. RGB olması önemli değil, gerçek mekanik bir klavye olsun istiyorum sadece. Apex M400 var aklımda 280TL civarında buldum ama param iade edilene kadar umarım stokta kalmama gibi bir durum olmaz. Sizlerin bildiği yakın zamanda indirime girecek veya takip ettiği gerçek mekanik klavyeler nelerdir? Şimdiden teşekkür eder, herkese iyi günler dilerim :)

Fiyatına göre M400 çok güzel bence SteelSeries'in kendi switchi var içinde kırmızı switch ile özellik olarak neredeyse aynı. Zoccoshop'ta Logitech G413 var 299TL idi. Yakın zamanda ekran kartı aldım almasam G413 alacak gibiydim.

Fiyatına göre M400 çok güzel bence SteelSeries'in kendi switchi var içinde kırmızı switch ile özellik olarak neredeyse aynı. Zoccoshop'ta Logitech G413 var 299TL idi. Yakın zamanda ekran kartı aldım almasam G413 alacak gibiydim.
Alabilirsem Apex M400 almayı düşünüyorum. Ama ben alana kadar stok biter veya indirim biterse çok kötü olur benim için. Logitech G413'ün kendine has Switch'leri var sanırsam, ona da bakabilirim teşekkür ederim.

Sahibinden.com'da şöyle bir ürün var ve adam 300TL + kargo parasını ödemem karşılığında alabileceğimi söylüyor, sizce iyi mi? 300'e çıkmak aslında benim için çok zor hala daha ama bakayım dedim bir. [emoji53]
Screenshot_20180730-165509.jpeg
Screenshot_20180730-165512.jpeg

Sağlam mıdır tam emin olamıyorum yalnızca elimde fotoğraflar var. Satan kişiye de soracağım ama gidip inceleme veya deneme fırsatım olmayacak ne yazık ki. Ama tuşlar poşetinde, kutusu sağlam yani kötü kullanılmış gibi durmuyor, zaten garantisi de devam ediyor. Acaba kargo ücreti ne olur? Zorlamak isterim ama harçlıklar yeter mi bilemiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı