Yakın zamanda indirime girecek mekanik klavye tavsiyesi

Satici Konya'da sanirim. Istanbul'da isen minimum 12 TL, maksimum 20 TL civari tutabilir.
Balıkesir'in ilçesinde oturuyorum. Bilemedim K55 belki bana yetmedi ama Strafe Red gibi daha üst segment bir klavyeyi Apex M400'e kesinlikle tercih ederim. Fakar 2. el olması çok kafamı karıştırıyor. Büyük ihtimalle bütçem yetmeyecek. [emoji17]

2. El olmasi sizi cok endiselendirmesin. Yani sizin gibi alip da sonradan daha iyi bir modele gececek bir insan olabilir mesela. Klavye de 2. El olarak alinabilecek bir esya. Urun temizse bir sorun olmaz.

Illa ki mekanik ve kaliteli marka alacagim diyorsan maalesef butceyi zorlamalisin.

2. El olmasi sizi cok endiselendirmesin. Yani sizin gibi alip da sonradan daha iyi bir modele gececek bir insan olabilir mesela. Klavye de 2. El olarak alinabilecek bir esya. Urun temizse bir sorun olmaz.

Illa ki mekanik ve kaliteli marka alacagim diyorsan maalesef butceyi zorlamalisin.
Ben para biriktiririm ama babam hala klavyeye, fareye, kulaklığa, bilgisayara o kadar para verir mi durumunda olduğu için sıkıntılar çekiyorum. [emoji53]
@Jira Satıcı GET ile satacak. GET hizmet bedeli kesiyormuş ama bu benim alacağım fiyatı etkiler mi yoksa satıcıya mı yansır? Bir de İninal kullanıyorum; taksit ile alırsam her ay 50, 50 gibi ödeme yapabilir miyim acaba?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı