Yakın zamandaki raporlarınız çözüme kavuşturuldu

TéQ10

Kilopat
En son attığım 5-6 rapordan 3'ünde böyle bir bildirim geldi. Ya yeni bir kural ya da yeni bir moderatör geldi :D
Aslında bunu öğrenmek güzel ama bence böyle bir bildirim gelmesine gerek yok.
1567328390417.png

1567328446916.png

1567328539862.png

Sistem otomatik mesaj yollamıyor, biz yolluyoruz :) Zaman zaman forum çok yoğun oluyor, o zamanlarda arkadaşlar konuları ve raporları yetiştirebilmek adına her mesaja cevap veremiyor olabilir(aynı şekil bende) çünkü bu da bir zaman istiyor. Raporladığınız içerikler gözüküyor ve rapora durum belirtilmediği sürece rapor duruyor, cevap yazılmadı diye işlem görülmüyor sanmayın.
Bana da geliyordu. Hatta bir ara attığım her rapordan geliyordu, otomatik sistem zannetmiştim. Ama değilmiş.

Bir seferinde hatalı başlık gördüm. Baktım moderatör düzenlemiş. Bastım rapora dedim ki düzenleyen moderatörü şikayet ediyorum. Başlığı düzeltip bana da bu şekilde mesaj atmışlardı. Ama mesajı gönderen moderatör alakasız konudan bana laf sokmuş orasını anlamadım :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı