Yakışıklı erkeklerin flörtleşmeyi bilmemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@walter wick hocam yonetememissin ama. Diğer uca fırlamışsin madem biraz zor iş hemen başımdan savip kurtulayım demişsin ki tutmaz zaten bu. Açılma işini kızın yapması lazım zaten biz neyiz falan diye burda hata yapmışsın ama hadi lisedeysen falan iki tarafında hormonları hareketli olduğu için çok sorun yasamazsin fakat hemen kıza hoşlandığını söylemek de sıkıntı.

Oha kardeş kafayı mı yedin ben 27 yaşındayım hiç sevgilim flörtüm vs olmadı ama ben bilebilirim direk olmicanı.

Ama oldu, 2 sene beraber olduk.

@walter wick hocam yonetememissin ama. Diğer uca fırlamışsin madem biraz zor iş hemen başımdan savip kurtulayım demişsin ki tutmaz zaten bu. Açılma işini kızın yapması lazım zaten biz neyiz falan diye burda hata yapmışsın ama hadi lisedeysen falan iki tarafında hormonları hareketli olduğu için çok sorun yasamazsin fakat hemen kıza hoşlandığını söylemek de sıkıntı.
aslında ona ilk görüşte aşık olmuştum aramızda 1 sene yaş vardı çok görmüyorduk birbirimizi ama yine de açıldım ve beraber olmuştuk.

@walter wick hocam yonetememissin ama. Diğer uca fırlamışsin madem biraz zor iş hemen başımdan savip kurtulayım demişsin ki tutmaz zaten bu. Açılma işini kızın yapması lazım zaten biz neyiz falan diye burada hata yapmışsın ama hadi lisedeysen falan iki tarafında hormonları hareketli olduğu için çok sorun yasamazsin fakat hemen kıza hoşlandığını söylemek de sıkıntı.

Aslında ona ilk görüşte aşık olmuştum aramızda 1 sene yaş vardı çok görmüyorduk birbirimizi ama yine de açıldım ve beraber olmuştuk.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı