Yakışıklı erkeklerin flörtleşmeyi bilmemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Lise yıllarında falan olabilirde daha sonrasında çok zor artık çıkma teklifi falan da kalmadı benim lise zamanımda çıkma teklifi gibi bir saçma şey vardı

Evet zaten liseydi, ciddi olması için önce biraz konuşmak falan lazım.

O aşamada dış görünüş devreye giriyor işte kız seni beğenmezse direk arkadaş olarak görüyor kendini geliştir vs hikaye

Ben 20 yıllık hayatım Boyunca bu sonucu çıkardım, sevgili, flört işleri falan boş, 30 yaşında efendi ve düzgün bir kız bulup evleneceksin.

@juken hocam valla çoğu kişi ortalama aşırı şanssız olanlarda var ama incel kitleninde çoğu ortalama bazıları cidden çirkin. Onlar için yapacak pek bir şey yok genele veriliyor bu tavsiye.

@juken hocam valla çoğu kişi ortalama aşırı şanssız olanlarda var ama incel kitleninde çoğu ortalama bazıları cidden çirkin. Onlar için yapacak pek bir şey yok genele veriliyor bu tavsiye.
İncellik diye bi kavram yok zaten saçmalık o ama benim dediğim sonuna kadar doğru kadın erkek farketmez kimse beğenmediği hoşuna gitmediği biriyle birlikte olmaz istersen 500 kitap oku 30 sene spor yap yabancı dil öğren mesela uğur böceğide böcek hamam böceğide böcek ama herkes hamam böceğini zehirliyor.

@juken kitap okuma kız konusunda pek işe yaramaz zaten kendin için okuyacaksan oku da sporun cidden faydası var. Kızların baya ciddi bir kısmı kası seviyor. Ama hiç kimsenin beğenmeyecegi bir tipin varsa kadınsan veya erkeksen de cidden baya zor imkansız mı bilemem artık.

@juken kitap okuma kız konusunda pek işe yaramaz zaten kendin için okuyacaksan oku da sporun cidden faydası var. Kızların baya ciddi bir kısmı kası seviyor. Ama hiç kimsenin beğenmeyecegi bir tipin varsa kadınsan veya erkeksen de cidden baya zor imkansız mı bilemem artık.
Kimsenin beğenmeyeceği değil şöyle düşün tipin iyidir ama kız seni beğenmez yine fayda etmez seni beğenmediyse o saaten sonra hiç bişeyin faydası yok sabah kadar kendini geliştir yani ilk görüş çok önemli

Ben 20 yıllık hayatım Boyunca bu sonucu çıkardım, sevgili, flört işleri falan boş, 30 yaşında efendi ve düzgün bir kız bulup evleneceksin.
Arkadaşım 13 senelik sevgilisiyle evlendi,bana kalırsa sonu evlilikle bitmeyen ilişki zaman kaybıdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı