Yakışıklı mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Maskesiz halini görmek lazım asıl fakat şu da var daha gelişme çağındasın yüzün ve yüz hatların daha değişecek. Şu an için ortalama görünüşlü bir erkeksin diyebiliriz.
Ayrıca özgüvenini çok taktir ettim, helal olsun. :)

Herkese açık bir platformda paylaşmamak gerek bence. Bir gün bunu yaptığı için pişman olsa elinden bir şey gelmeyecek.
Dalga geçilen bir arkadaş vardı eskiden siz hatırlarsınız hocam. O da anonimler tarafından taciz edilmesine rağmen amansızca videolar atardı.
Dediğiniz kişiyi hatırlıyorum. Büyük travmalar yaşayacak ve dış görünüşünden nefret edip depresyona girecek. Şu yaştaki en hassas dönem olan "Dışarıdan görünüşünü hakkında tatmin edici yorumlar alma" dönemini şu an yaşayabileceği en kötü şekilde yaşıyor lakin bunun farkında değil. Meselenin dış görünüşün iyi ya da kötü olup olmadığını anlamasına daha çok uzun zaman var. Ama ebeveyn kontrolünde olmadan bu tarz platformlarda insanların acımasızca mizahına maruz kalmak çok yıpratıcı.

Dediğiniz kişiyi hatırlıyorum. Büyük travmalar yaşayacak ve dış görünüşünden nefret edip depresyona girecek. Şu yaştaki en hassas dönem olan "dışarıdan görünüşünü hakkında tatmin edici yorumlar alma" dönemini şu an yaşayabileceği en kötü şekilde yaşıyor lakin bunun farkında değil. Meselenin dış görünüşün iyi ya da kötü olup olmadığını anlamasına daha çok uzun zaman var. Ama ebeveyn kontrolünde olmadan bu tarz platformlarda insanların acımasızca mizahına maruz kalmak çok yıpratıcı.

Tatava yapma arda abime fan hesabı açacağım.

Dediğiniz kişiyi hatırlıyorum. Büyük travmalar yaşayacak ve dış görünüşünden nefret edip depresyona girecek. Şu yaştaki en hassas dönem olan "Dışarıdan görünüşünü hakkında tatmin edici yorumlar alma" dönemini şu an yaşayabileceği en kötü şekilde yaşıyor lakin bunun farkında değil. Meselenin dış görünüşün iyi ya da kötü olup olmadığını anlamasına daha çok uzun zaman var. Ama ebeveyn kontrolünde olmadan bu tarz platformlarda insanların acımasızca mizahına maruz kalmak çok yıpratıcı.
Bu yaşlarda olabilir normal olan bu zaten herkes küçük yaşlarda aptallık yapıp ileriki yaşlarda düzeltiyor, asıl anormallik kendisini düzeltmemesi olurdu.

Tatava yapma arda abime fan hesabı açacağım.
Hahahahaha genç dostum, sen daha okuma yazma öğrenirken ben bu forumdaydım. İstersen söylediğin kelimelere dikkat et. Yoksa bir daha ağzını açamazsın.
Konun tadı kaçmaya başladı. Veteranlar pistten çekilsin de gençler eğlensin bakalım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı