Yakışıklı ve bakımlı erkek olmak için ne yapmak gerek?

Daha fazla  
Yakışıklı bir insan olduğumu pek düşünmüyorum. Giyime kuşama önem verince misal tişört yerine beyaz gömlek giyince insana yakışıklılık gelebilir mi yoksa bu psikolojik bir konu mu? Yakışıklı olmak için ne yapmak lazım? Bakımlı erkek olmanın yollarını ve ne yapmamız gerektiğini yazar mısınız? Öneriniz ne?

Yakışıklı bir insan olduğumu pek düşünmüyorum. Giyime kuşama önem verince misal tişört yerine beyaz gömlek giyince insana yakışıklılık gelebilir mi yoksa bu psikolojik bir konu mu? Yakışıklı olmak için ne yapmak lazım? Bakımlı erkek olmanın yollarını ve ne yapmamız gerektiğini yazar mısınız? Öneriniz ne?
Yakışıklılık göreceli tabii ki ama bakımlı olmanın faydası olur giyim kuşamda da zaten insan kendine yakışanı bilir.

Yakışıklılık aşırı öznel bir şey. Bir kıza göre tipsizsindir bir kıza göre yakışıklısındır. Ayrıca üst konusu ise bence psikolojik bir şey.

Bir tane kişisel gelişim kanalı takip ediyordum ama adamın eli yüzü düzgündü. Yorumlarda da birisi "adam b*k sarısı tişört giyse yakışır zaten" demişti. O günden beri takip etmiyorum 😃

Benim gibi olmalısın.

Yakışılıklılık göreceli bir kavramdır. Kızdan kıza, erkekten erkeğe değişir. Siz kendiniz olun yeter.

Ne kadar yakışıklı olunsa da benim gibi konuşma kabiliyeti zayıf, ne haber nasılsın dışında konu devam ettiremeyen bir insanın kızlarla iç içe olması pek olmaz değil mi?

Yakışıklılık göreceli tabii ki ama bakımlı olmanın faydası olur giyim kuşamda da zaten insan kendine yakışanı bilir.
Ayrıca kaş aldırmak gerekiyor mu illa? Orta tarafı kastetmiyorum sol kaşın sol tarafı sağ kaşın sağ tarafı anlamında diyorum.

Yakışıklılık göreceli bir kavramdır, bakımlı olmak ise kendine bakmak olarak tanımlayabiliriz. En azından giyim kuşamına dikkat etmen ve yüz bakımı olsun vs. yapmak bunlar bu ''bakım'' için gayet yetecektir.

Ne kadar yakışıklı olunsa da benim gibi konuşma kabiliyeti zayıf, ne haber nasılsın dışında konu devam ettiremeyen bir insanın kızlarla iç içe olması pek olmaz değil mi?

Ayrıca kaş aldırmak gerekiyor mu illa? Orta tarafı kastetmiyorum sol kaşın sol tarafı sağ kaşın sağ tarafı anlamında diyorum.
Kaş için öyle gidip aldırmana gerek yok ufak bir traş makinesiyle kendin de dikkatli bir şekilde düzeltebilirsin zaten şekli değiştirmeyeceksin ya o ufak tüyleri alıcan üstlerden yada yanlardan

Yeni konular

Geri
Yukarı