Yalnız başıma zevkle oynayabileceğim oyun önerisi

FEDUX

Hectopat
Makaleler
2
Hikayeli oyun oynamak istiyorum fakat yaratıklı oyunları oynayasım gelmiyor.

Nedense ben oyun oynarken arkadamdan bir şey kovalıyor olsa veya bir yaratıkla dövüşüyor olsam veya aniden karşıma birşey çıksa elim ayağıma dolanıyor. Ben oyun oynarken böyle bir şey olunca aynı odada olan kardeşim napıyon abi diye tepki bile veriyor bazen. Örneğin R6S oyununda Dron sürerken arkamdan adam kovalıyor olsa elim ayağım titriyor, ayaklarım geriliyor. Stress yapıyorum.

Kısaca bana yaratıkların olmadığı hikayesi güzel oyun önerin ya da bu huyumdan nasıl vazgeçebileceğimi söyleyin. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher 3, portal 1 ve 2, Final Fantasy 15, Nier Automata.
Yazdiklarimda yaratık diye tabir edilen şeyler olsa da korkunç değiller. Mesela Witcherda MMORPG'de slot keser gibi 'yaratik' kesiyorsun.

Hikayeli oyun oynamak istiyorum fakat yaratıklı oyunları oynayasım gelmiyor.

Nedense ben oyun oynarken arkadamdan bir şey kovalıyor olsa veya bir yaratıkla dövüşüyor olsam veya aniden karşıma birşey çıksa elim ayağıma dolanıyor. Ben oyun oynarken böyle bir şey olunca aynı odada olan kardeşim napıyon abi diye tepki bile veriyor bazen. Örneğin R6S oyununda Dron sürerken arkamdan adam kovalıyor olsa elim ayağım titriyor, ayaklarım geriliyor. Stress yapıyorum.

Kısaca bana yaratıkların olmadığı hikayesi güzel oyun önerin ya da bu huyumdan nasıl vazgeçebileceğimi söyleyin. :)
Mafia 1, Mafia 2 kesinlikle öneririrm.

Portal serisi, Portal 1 ve Portal 2 de azda olsa bir hikaye var, çok sıkmaz çabuk bitirebilirsin, Steam'de indirim olunca fiyatı 2TL civarına iniyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı