Yalnız kalma isteği

RostachE

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar lisede okulun başlarında herkesle uyum sağlıyordum ama artık onların davranışları ve kendi isteklerim çok farklı oldu ve yalnızlığı benimsemeye başladım ama sınıfta arkadaşlarımla çok samimiyim ve onlarla konuşmayınca yanıma geliyorlar darlıyolar biraz moralimin bozuk oldğunu ve anlat diyorlar güldürmeye çalışıyolar vs. ne yapabilirim?

Arkadaşlar lisede okulun başlarında herkesle uyum sağlıyordum ama artık onların davranışları ve kendi isteklerim çok farklı oldu ve yalnızlığı benimsemeye başladım ama sınıfta arkadaşlarımla çok samimiyim ve onlarla konuşmayınca yanıma geliyorlar darlıyolar biraz moralimin bozuk oldğunu ve anlat diyorlar güldürmeye çalışıyolar vs. ne yapabilirim?
Eğer sınıfının ve okulun ortamı kötüyse kesinlikle millete yaranmak ve takılmak için kişiliğimi karakterimi kaybedeceğime yalnız takılmayı ve öyle mutlu olmaya çalışırdım.

Eğer sınıfının ve okulun ortamı kötüyse kesinlikle millete yaranmak ve takılmak için kişiliğimi karakterimi kaybedeceğime yalnız takılmayı ve öyle mutlu olmaya çalışırdım.

Bende öyle düşünüyorum peki direk söyleyeyim mi yalnız kalmak istediğimi yoksa bunun başka bir olayı var mı çünkü yanıma geliyorlar sürekli.

Zaten kendin yazmışsın "ama artık onların davranışları ve kendi isteklerim çok farklı oldu" şeklinde, onlarla fikrin uymuyorsa açık bir şekilde söyleyebilirsin ya da iletişimini kesebilirsin. Samimi olduğun arkadaşlarına ise yine açık bir iletişim kullan bence.

Eğer istemiyorsan konuşma ben 9.sınıftan beri sınıfma karşıttım hala da karşıtım tek yaptığım kitap okumak pişman da değilim kaç tane kitap serisi bitirdim o sene :D sadece tek tük 2-3 kişi var kafa yapımın uyduğu.

Hocam ne çok sosyal ol ne de çok yalnız. Ben yalnızım. Takıldığım bir iki kişi var sadece dengeyi koru. Mesela bir arkadaşımla çok zıttız ama iyi anlaşıyoruz.

Açıkçası kimse uzun süre yalnız kalmak istemez eğer sürekli yanlız kalmak istiyorsanız bence sorunlarınızı bir düşünün derim . Ama eger ara ara oluyorsa dert edecek bir şey yok .

Geri
Yukarı