Yalnız kalmak

KG68

Hectopat
Öncelikle hepinize merhaba saygıdeğer forum sakinleri. Direk konuya dalıyorum. Ben ortaokul son sınıf ve lise dönemi boyunca çok fazla arkadaşı olmayan bir insandım. Genelde arkadaşım olsa bile mutlaka menfaati için arkadaşlık yapıyordu benimle. Bir kız ile arkadaş olduk. İşte pandemi döneminde falan beraber ders çalışıyorduk. Sıkı ve iyi bir dostluğumuz olmuştu. Zaten tek arkadaşım da oydu. Malum yaz tatiline girdik. Kendisi şehir dışında olduğu için buluşamıyoruz bende mesaj atıyorum ama bilmiyorum o ne düşünüyor. Arada sırada oda soruyor halimi hatrımı ama genelde ben soruyorum. Sizce ben çok mu darlıyorum onu? Nedenini bilmediğim bir şekilde böyle düşünmeye başladım 1 tane arkadaşım var onu da kaybetmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selam hal hatır sormakta bir sıkıntı yok fakat arka Arkaya'da sormanın bir anlamı yok dostum arkadaşın tatilden dönünce tekrardan düzene sokarsın dostluğunu ders falan çalışırsınız mesela bende yalnızken mutluyum he bu arada yaptığın gayet doğru bir şey hal hatır sormak ha eğer darlıyorum diye düşünüyorsan farklı konular açabilirsin iyi günler iyi sohbetler dostum.

Öncelikle selam hal hatır sormakta bir sıkıntı yok fakat arka Arkaya'da sormanın bir anlamı yok dostum arkadaşın tatilden dönünce tekrardan düzene sokarsın dostluğunu ders falan çalışırsınız mesela bende yalnızken mutluyum he bu arada yaptığın gayet doğru bir şey hal hatır sormak ha eğer darlıyorum diye düşünüyorsan farklı konular açabilirsin iyi günler iyi sohbetler dostum.
Eyvallah teşekkür ederim.

Yalnızlığın fazlasının zarar olduğuna kanaat getirdim.
aynen öyle.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı