Yalnızlıktan Keyif Alıyorum

Makaleler
20
Yer
Nordschleife
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selamlar. Ben birçok kişinin aksine sürekli yalnız kalmak isteyen birisiyim. Dışarıda da arkadaşlarımla, ailemle zaman geçirmekten keyif alırım fakat eve geldiğimde kendimi daha huzurlu hissederim. Evde tek başıma vakit geçirmeyi daha çok seviyorum. Karanlık, sessiz ve soğuk(bilerek siyah perde aldım odama) olan yatak odamda sadece gözlerimi kapatmak çok rahatlatıyor beni. Evden dışarı çıkmam istemem, çıktığımda ise eve girmek istemem. Yani kısaca yanlızlıktan keyif alıyorum. Sizce ileride bu bana sorun yaratır mı? Sizce daha fazla sosyalleşmeyi denemeli miyim?

Senin hayatın, senin seçimlerin. Biz ne diyebiliriz ki? Hayat senin hayatınsa istediğin gibi yaşayabilirsin.

Yalnız ufak bir tavsiye olarak yalnızlığa tapmak yerine az ama öz insanı hayatlarınızda tutmanız daha iyi olur. Yalnızlık başka şeylere mahsustur, insana değil.

Kişisel tercih. Ben şahsen tam tersini tercih ediyorum ama arada sırada yalnız başıma kalmak iyi geliyor.

Eğer çok arkadaşınız yoksa biraz daha sosyalleşmeyi deneyebilirsiniz. Yalnız kalmak da huzur vericidir ama iyi bir dostun yerini tutmaz.

İnsanlarla ilişkinde bir problem yoksa, kız arkadaş yapmaya üşenmiyorsan bir problem yok. Bende öyleyim. Aksi halde zararlı olabilir.
Kızlara mesafeli bir yaklaşım sergiliyorum. Gerek okulum gerek çevremdeki kadınların çıkarcı ve paragöz oldukları gözlenimine vardım. Bundan dolayı yaklaşma gereksinimi duymadım. Bir sürü fiziksel olarak güzel kadın gördüm fakat bu yaşıma kadar hiç aşık olmadım.

Geri
Yukarı