Yalnızlıktan insan delirir mi?

ManchesterCity

Centipat
Biraz yalnız bir insanım. Epeydir de dışarı çıkmadım. Bu benim deli olmama yol açar mı? Akşamları artık karanlıkta saatlerce hiçbir şey yapmadan oturuyorum. Bir de kendi kendime konuşuyorum. Bunlar delilik mi?

İnsandan insana değişir. Yalnızlık kimi insan için dert iken kimi insan için avantaj. Kendi kendine konuşmanız normal.

Aynı durumdayım. Kendimi şöyle teselli ediyorum. Bu devirde düzgün arkadaş, kız arkada bulmak zor. Olanlar da zaten seni adam yerine koymuyorlar. O yüzden bu tarz can sıkıcı insanlar yerine yalnız kalsam daha iyi gibi.

Sanırsam şu anda Türkiye'de kendi kendine konuşmayan insan kalmadı. Kimse kimseye kendini ifade edemeyecek duruma geldi, insanlarda artık sabır ve anlayış kalmadı. Durumunuz gayet normal.

Biraz yalnız bir insanım. Epeydir de dışarı çıkmadım. Bu benim deli olmama yol açar mı? Akşamları artık karanlıkta saatlerce hiçbir şey yapmadan oturuyorum. Bir de kendi kendime konuşuyorum. Bunlar delilik mi?
Kendi kendine konuşmak bende çokça oluyor. Bazen 3 4 saat hikâye anlatıyorum. Bir şey yok.

Geri
Yukarı