Yamaha mt 125 vs bajaj pulsar NS200

Mehmet.x1

Picopat
Daha fazla  
İyi günler. Arkadaşlar sorum Yamaha mt 125 mi yoksa bajaj pulsar ns 200 mü? Pulsar alırsam 84 bin TL'ye sıfır alırım fakat mt 125 alırsam sarı sitede 50 bin km de 2015 model 76 bin TL'ye yakınlarda satan birini buldum. Naked tarzı motor sevdiğim için bu ikisini seçtim bütçem de aşağı yukarı 80 bin TL. Yaşım 16 olacak eğer mt yi alırsam A1 ehliyeti alır almaz süreceğim fakat ns 200'ü 18 yaşına yani A2 ehliyet alana kadar arada sırada süreceğim için kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada ehliyetim olmamasına rağmen 2-3 senedir motor kullanıyorum tecrübem var 150'lik kullandım onun içinde kararsızım bir yandan.
Ehliyetsiz rahat kullanmayacağını, cezasının yüksek olduğunu biliyorsundur o zaman. 2 sene kaçak gezmektense 125cc alıp rahat rahat gezmek mantıklı. Okula vs gidersin herhalde, şehir içinde de 125cc iyidir. 18 19 olunca yükseltirsin.

Ehliyetsiz rahat kullanmayacağını, cezasının yüksek olduğunu biliyorsundur o zaman. 2 sene kaçak gezmektense 125CC alıp rahat rahat gezmek mantıklı. Okula vs gidersin herhalde, şehir içinde de 125CC iyidir. 18 19 olunca yükseltirsin.

Ehliyetsiz rahat kullanamayacağım için 125 CC'ye yöneldim zaten. Bende sizin gibi düşünüyorum. Fakat ehliyet benim için sorun değil ben konfor rahatlık güç bakımından sordum tabii ki 125 CC vs 200 CC'lik motor denk değil ama yine de sormak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı