Yamalı Windows 8

• Konuyu başlatan metin95
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 843
M

metin95

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce küçük yamalı Win8 Pro indirdim. Masaüstüne girdiğimde küçük bir pencere çıktı ve şunu kur şunu kurma seçenekleri çıktı. Bu yamalı Win8'ler sıkıntı çıkartır mı bunu öğrenmek istiyorum. Bugün elime şuankinden daha iyi performanslı bilgisayar geçecek ve ona temiz win8 kurmak istiyorum. Sorun çıksın istemem. Microsoft toolkit ile aktivasyon yapmak sistemde sıkıntı çıkartır mı ? Örneğin çökme, kasma gibi.. Yardımcı olursanız çok sevinirim. :)

Şunuda okumanızı tavsiye ederim. Her ne kadar Win XP için anlatılsada Win tüm sürümleri için bu geçerlidir. Hiç bir zaman yamalı bir işletim sistemi kullanmayın. Bu tür sistemleri kullanıyorsanız sonradan istediğiniz kadar güvenlik yazılımı korun sizi korumaz.Çünkü temel sağlam değil, hatta temelin içinde hırsızlar var :)

Zemana Blog: Karanlık Windows

Şunuda okumanızı tavsiye ederim. Her ne kadar Win XP için anlatılsada Win tüm sürümleri için bu geçerlidir. Hiç bir zaman yamalı bir işletim sistemi kullanmayın. Bu tür sistemleri kullanıyorsanız sonradan istediğiniz kadar güvenlik yazılımı korun sizi korumaz.Çünkü temel sağlam değil, hatta temelin içinde hırsızlar var :)

Zemana Blog: Karanlık Windows

Teşekkürler, iki bilgisayara da yarın temiz kurulum yapacağım :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı