Yamyam kabileler hala var mı?

Ağzından metal şişi sokarlar, vücudunun altındaki yumuşak etten çıkartırlar. Ardından seni büyük bi' ateşin közleri üzerinde yavaş yavaş çevirirler. Sos, tuz muz kullanmıyorlar, bizzat sordum.

Yani gitsem karşılaşma şansım yüksek mi veya beni görseler direkt o meşhur zehirli okları ile beni yere mi sererler?
Hocam kamuflaj bu yüzden var. Çalı kostümü ile arkalarından dolaşıp başkanlarını öldürün. Artık onların başı sizsiniz tebrikler. Sonrası size kalmış.
Şaka maka yamyam ne arasın Amazonda ya? :D Zaten giderseniz herhalde tur şeklinde gezersiniz değil mi?

Papua Yeni Gine´de 1957 ile 2004 yılları arasında yamyamlık ile bağlantılı olan Kuru hastalığı yüzünden yaklaşık 2.700 kişi ölmüş. 2004, yani 17 yıl önce de görülmüş. Çok da eski bir tarih sayılmaz. O zaman varsa, bugün de olmaması için bir sebep yok.

Sabah kalkmışsın, sıcacık yatağında çay içmek varken ormana gidip zehirli üfürük aletleriyle hayvan avlıyorsun. Hayali bile sıkıntı.
Beni de avlamazlar inşallah.
Hocam kamuflaj bu yüzden var. Çalı kostümü ile arkalarından dolaşıp başkanlarını öldürün. Artık onların başı sizsiniz tebrikler. Sonrası size kalmış.
Şaka maka yamyam ne arasın Amazonda ya? :D Zaten giderseniz herhalde tur şeklinde gezersiniz değil mi?
Hayır. Direkt arkadaşlarımla ormanın derinliklerine girmek istiyorum.

Geri
Yukarı