Hala gazete alan var mı?

Herkese iyi geceler. Merak ettim, hala ailesinde gazate alan hocalarım var mı? Artık çoğu Bakkal'da gazate standı görmüyorum.

Benim dedem alıyordu geçen sene. Fakat artık alamıyor vefat etti kalp krizinden.

Allah rahmet eylesin hocam.

Sağ olun hocam. Keşke gene gazete alsada sürekli gözlüğünü evde unutup bahçeden bana gözlüğümü getir diye seslense. Bende ona gözlüğünü götürsem. Maalesef ölen bir daha geri gelmiyor.

Sağ olun hocam. Keşke gene gazete alsada sürekli gözlüğünü evde unutup bahçeden bana gözlüğümü getir diye seslense. Bende ona gözlüğünü götürsem. Maalesef ölen bir daha geri gelmiyor.

Ne desem boş, bu acıyı yaşayan bilir hocam. Sevdiğin bir insanı kaybetmek kolay değil, yıllar geçse bile unutamıyorsun. Yapabileceğimiz en iyi şey arkasından bol bol dua etmek. Mekanı cennet olsun😥

Ne desem boş, bu acıyı yaşayan bilir hocam. Sevdiğin bir insanı kaybetmek kolay değil, yıllar geçse bile unutamıyorsun. Yapabileceğimiz en iyi şey arkasından bol bol dua etmek. Mekanı cennet olsun😥

Çok sağ olun hocam eyvallah.

Teknoloji öyle bir hal aldı ki artık eskileri bize unutturuyor. Eskiden posta gazetesi alıp okurduk ailecek şimdi herkes haberleri Twitter'dan okuyor ben Bundle'den okuyorum haberleri bildirim olarak da düşüyor telefona yani artık gazete alma derdi olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı