Yan binada fiber var bizde yok

TR#Army

Decapat
Merhaba ben 5-6 yıllık ADSL kullanıcısıyım ve yan binamda fiber var kablo binanın içine kadar geliyor yani benim sormak istediğim şey oradan buraya bir kablo eklesek falan yani hat çektirsek olmaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok pahalıya patlar ve belediyeden vs. izin almak gerekir çünkü kazı zorunlu sokağın ortasından kablo geçirmeyeceksiniz herhalde...

En yakın TT ilçe müdürlüğüne gidip altyapı planlama ve erişim birimiyle görüşün. Durumu fotoğraflayıp anlatın. Dilekçe verin.

Bina arası mesafe yakınsa, yan binadan alınacak ek ile sizde fibere kavuşabilirsiniz.

Fiber bu kadar yakınınızda iken her ay gidip dilekçe verip, görüşün ve baskı yapmayı ihmal etmeyin...

En yakın TT ilçe müdürlüğüne gidip altyapı planlama ve erişim birimiyle görüşün. Durumu fotoğraflayıp anlatın. Dilekçe verin.

Bina arası mesafe yakınsa, yan binadan alınacak ek ile sizde fibere kavuşabilirsiniz.

Fiber bu kadar yakınınızda iken her ay gidip dilekçe verip, görüşün ve baskı yapmayı ihmal etmeyin...
Yan apartmanla aramızda 5 metre felen vardır olur mu diyosun peki dilekçe nasıl verilir onu bilmiyorum

Birde benim yaşım 15 ben gitsem alırlamı yani konuşurlarmı
@Yunus Emre74 Orada hazır dilekçe taslağı bulunuyor, ona göre doldurmanız yeterli. Şunu ısrarla belirtiyorum, planlama ve erişim birimine mutlaka ulaşın. O zaman başarı şansınız 2-3 katına çıkar...
Dilekçe vermek için imza gerkli diye biliyorum öyle mi oluyor oluyorsa kimlerden imza almam gerek

Yeni konular

Geri
Yukarı