Steam Yan hesaptaki bakiye ana hesaba nasıl aktarılabilir?

ildewild

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Merhaba yan hesabımda 100 liraya yakın bakiye var PUBG'den kazandığım. Bu parayı main hesabıma atacağım ama skin alıp 1 hafta beklemek istemiyorum, oyun da almayacağım. Bildiğiniz bir yol var mı? DotA 2 skini ya da TF 2 skinlerini alınca 1 hafta bekleme süresi veriyor mu? Vermiyorsa öyle yapabilirim.

Ana hesabınızdan pazara bir eşya koyup yan hesabınızdan alabilirsiniz. %15 kesintili halde geçecektir. Yan hesaptan bir eşya alıp ana hesaba attığınızda ve onu da pazarda sattığınızda aynı kesinti yine olacaktır.

İndirimli oyun satın gelen bakiye ile de bu yazımı okuyup yan hesaba skin alın; Steam: Elinizde bulunan tutardan daha fazla para yükleyebilirsiniz
Usta iyi hoşta çok uğraşırım ya 100 TL için. Yazı da ki gibi 1500 TL bakiye yok şuan. Yan hesaba havadan para geldi onu maine atıcam o kadar.

Ana hesabınızdan pazara bir eşya koyup yan hesabınızdan alabilirsiniz. %15 kesintili halde geçecektir. Yan hesaptan bir eşya alıp ana hesaba attığınızda ve onu da pazarda sattığınızda aynı kesinti yine olacaktır.
Şimdi düşük fiyattan koyarsam direkt benden önce birisinin satın alma riski var yüksek fiyata koyarsam da benim zarar etme gibi bir durumum var gibi düşünüyorum.

Geri
Yukarı