Yanaktaki sivilceler nasıl giderilir?

Kral Yasuo

Femtopat
Daha fazla  
Anlımda neredeyse hiç yok, hatta yok gibi herhalde. Bir tek anlımda yok gibi, ama Full yanakta var, Full yanak bölgesinde çıkıyor. Niye? Az yağlı yiyorum, sadece yemekte 1 çorba 1 pilav mesela, belki yanında birkaç küçük şeydaha biraz ekmek vb. sadece sabah kahvaltıda yemek yiyorum bir de akşam yemekte. Bu sivilce yapar mıki? Ve internette elma yemek sivilceye iyi geliyormuş diyor o yüzden bende arada bir elma yiyorum ve atıştırmalık hiçbir şey yemiyorum sadece su içiyorum ve meyve yiyorum ama sonra bir daha araştırdım yanakta çıkan sivilce çok şeker tüketmektenmiş ve meyvelerde şeker yapıyormuş ama başka bir yerdede meyveler sivilce çıkarmaz diyor kafam iyice karıştı bir yerde meyveler sivilceye iyi gelir diyor bir yerdeyse fazlası sivilce yapar diyor, o yüzden kafam karıştı? Meyveyi bırakmammı yoksa yememmi lazım anlamadım. Yanakta niye sivilce çıkıyor? Ne yapmam lazım sivilcelerin gitmesi için var mı bilen?

Son düzenleme:
Hocam cildiyeye gözükün, genetik olabilir sivilce. İçi iltihaplımı, yağlımı o da önemli. İnternetteki şeylere çok takılmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı