Yangınlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cidden biz ne yaptıkta bunları yaşıyoruz acaba ? 7 insan öldü. Binlerce hayvan öldü. İnsanlar evlerinden, hayvanlarından oldu. Ben 16 yaşımda dışarda futbol oynamam gerekirken Instagram'da yorumlara #helpturkey spamlıyorum. Peki bu arada hükümetimiz(!) ne yapıyor ? İnsanla çay dağıtıyor sanki çok bir işe yarayacakmış gibi. Biz yangından uzak insanlar ne yapabiliriz onu da bilmiyorum. Bu kadar çaresiz ve kötü hissettiğimi hatırlamıyorum. Sebep olanların Allah belasını versin.

Cidden biz ne yaptıkta bunları yaşıyoruz acaba ? 7 insan öldü. Binlerce hayvan öldü. İnsanlar evlerinden, hayvanlarından oldu. Ben 16 yaşımda dışarda futbol oynamam gerekirken Instagram'da yorumlara #helpturkey spamlıyorum. Peki bu arada hükümetimiz(!) ne yapıyor ? İnsanla çay dağıtıyor sanki çok bir işe yarayacakmış gibi. Biz yangından uzak insanlar ne yapabiliriz onu da bilmiyorum. Bu kadar çaresiz ve kötü hissettiğimi hatırlamıyorum. Sebep olanların Allah belasını versin.
Çok doğru kardeşim. Ama o sebep olan k*hpe yaratıklarla yaşamak zorundayız. 😔

pkk yakıyor ormanları bütün mülteciler toplanıp bir mi oldular ormanları yakmak için ? Organize olarak Türkiyenin dört bir yanında çıktı bu yangınlar, yok şöyle oldu böyle oldu şu yaptı bu yaptı demeye gerek yok açık ve net terör örgütü pkk ormanlarımızı cayır cayır yakıyor.

Yunanistan ve İtalyada şu an bizim gibi çok sayıda yangınlarla mücadele ediyor. Bu yangınlar birileri tarafından çıkarılmış olabileceği gibi yazın en sıcak döneminde tüm Akdenizde beraber başlayan yangın örüntüsüde olabilir.

Yanan ormanlara mı, ölen hayvanlara mı, ülkenin durumuna mı, yakınlarını kaybeden ailelere mi, eşyaları giden insanlara mı, diğer ülkelere karşı mahcup olmamıza mı, turizmin kötüleşmesine mi, dalga geçer gibi çay dağıtılmasına mı üzüleyim bilmiyorum vallahi.
Çay dağıtma olayı nasıl bir şey?

Bu video ormanları kimin yaktığını kanıtlar nitelikte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı