Yanlış Bilgi Uyarısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Stropower68

Centipat
Aynı mesaj için ilk raporunuz “Uygunsuz içerik” iken ikinci raporunuz “Irkçılık” idi. Farklı mesajları iki kere raporlamamışsınız.

Raporladığınız mesaj da uygunsuz sayılmaz. “Ne farkı var?” diye soru sorulmuş ve aynı oldukları söylenmiş sadece. Daha farklı mesajlar tabii ki uygunsuz olabilir ama iki kere rapor gönderdiğiniz mesajda bir sorun bulunmuyor. Diğer raporlarınız için gereken yapıldı.
Buna tamam diyelim. Şimdi yanlış bilgiden uyarı almışım. C# değil, C ile yapılır. Ayrıca sadece C# özelleştirebilir, sıfırdan yapamaz. Bu da mı uyarı?

dsdsdds.PNG

Önceki konuyu kilitlediniz, açtığım ticket'a mesaj atamıyorum. Bana 1 sene ban atar mısınız? Sosyal huzurunu bozacak küfür vesaire etmeden buradan uzaklaşmak istiyorum. 1 sene ban atın nolur. Kendim istiyorum ve kararım kesindir yoksa kendim ban yemeye çalışacağım. Bıktım saçma şeylerden.
(Bu mesajı raporlayıp moderasyon ekibini etiketler misiniz lütfen. Rapor banı aldım da.)

Moderasyon ekibi küfür mü edeyim size? Uyarı almak içi bile olsa ayıp olur. 😂 😂
Mesela ne yaparsam 1 sene ban yiyebilirim?
Üyelik iptali olunca bilgilerim siliniyor mu? Reklam içerikli mesaj atıp üyelik iptalimi sağlayacağım da. Moderatörler bakarsa sevinirim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı