"Yanlış Bilgi" Uyarısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Baş-ül Adam

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Bu konuyu aslında açmayacaktım çünkü bugün verilen uyarılardaki raporlama sisteminin gerçekten işe yaradığını moderatör arkadaşlar göstermişti. Ama ikinci kere yaşanması, konuyu açmama isteğimi kırdı ve sonuç bu. Konuya dönecek olursak bu şekilde bir uyarı aldım.

1617871006221.png

Aslında bu konuyu yazma sebebim 'Bana uyarı verdiler, nasıl bir saçmalık?' falan değil. Sabah böyle bir uyarı almıştım ve raporlamayı kullanarak bu uyarının haksız ve saçma olduğunu iletmiştim. Moderatör arkadaşların anlayışlı olması şaşırtıcı gelmişti ve hemen uyarıyı sildiler. Ama aralarında bir arkadaş var ve sürekli bana ban atma zevkini yaşamak istiyor. Kendisinin bir şey bilmemesini geçtim, bir de üst üste iki kere bana uyarı vermek gibi bir hayat amacı seçmiş. Şimdi sorsanız der ki: 'Sanallaştırmayla oluyor eheheh.' Adam onu mu soruyor? Konuyu okumaktan aciz bir arkadaş kendisi. Moderatör arkadaşlara hakaret etmek gibi bir amacım yok. Hatta bugün uyarımı silmeleri, onlara olan önyargımı kırmalarını sağladı. Gerçekten dediğim dedik olmadıklarını anlamış oldum.

Sonuç olarak bu olayın 3. kere olmayacağı bir muâmma. Bu yüzden bildirmek istedim. Ayrıca moderatör arkadaşlar, aranızdaki o bilgisiz arkadaşı bulmanız da hem sizin hem bizim için iyi olur. İyi Sosyaller.

Konuyu 'Yanlış Bilgi' uyarısı diye açtım. Neden 'Yazım Yanlışı' yaptınız?

Son düzenleme:
Konuyu “Yazım Yanlışı” olarak açmıştınız. Biz değiştirmedik.

Kasıtlı olarak asla uyarı verilmiyor. Gelen raporlara göre değerlendiriliyor. Kaynak gösterilmeyen yanlış bilgi raporları her ne kadar reddedilse de kaynak gösterilen raporlar değerlendirilirken bazen böyle hatalar olabiliyor ve bunun için özür diliyoruz.

Hata olduğu durumlarda her zaman rapor sistemini kullanabilirsiniz. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı