[Yanlış haber] Hotline Miami 3 duyuruldu!

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Hotline Miami 2'den bu yana uzun zaman geçti. Sonunda 3. oyun 2. oyunun çıkışından 7 yıl sonra Devolver Digital resmi Twitter hesabından duyuruldu. Sadece bir görsel paylaşılan oyunla ilgili elimizde başka bir bilgi yok. İleride daha detaylı bilgiler gelecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun olmayacağını duyurmuştu yapımcısı. Bu görsel de çok eski, alt yorumları okuyunca zaten açıklamışlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Türkçesi;
Hayır, bu bir Hotline Miami 3 duyurusu değil, sadece eski bir tasarım Miami 3 yardım hattı yok. Cadılar bayramını mahvettiğim için özür dilerim.

Oyun olmayacağını duyurmuştu yapımcısı. Bu görsel de çok eski, alt yorumları okuyunca zaten açıklamışlar.

Türkçesi;
Hayır, bu bir Hotline Miami 3 duyurusu değil, sadece eski bir tasarım Miami 3 yardım hattı yok. Cadılar bayramını mahvettiğim için özür dilerim.
1 Nisan şakası olsa daha iyimiş. Oyun duyurusundan sonra bakmadım diğer duyurulara.

Geri
Yukarı