Yanlış report yüzünden CS:GO hesabım kapanacak

Hayır sadece işlem geçmişimi istediler şu anda bana emily kent ismiyle belgeler atıyor ve ödeme yapılmazsa beni yerel mahkeme ile 6 ay hapse çarptıracaklarını söylüyorlar.
Hocam fake. Hiçbir şekilde irtibat kurmayın ve verdikleri linklere giriş yapmayın. Steam yetkilisi size sadece Steam Destek üzerinden ulaşabilir.

Bu kişiler sahtekar. Steam bile belirtiyor yanlış raporlamalar dolandırıcılık için dikkat edin diye. Biraz alayına konuşabilirsiniz bana denk geldiklerinde bayağı eğlenmiştim bunlarla. Mahkeme olayı da sahte.

Bu kişiler sahtekar. Steam bile belirtiyor yanlış raporlamalar dolandırıcılık için dikkat edin diye. Biraz alayına konuşabilirsiniz bana denk geldiklerinde bayağı eğlenmiştim bunlarla. Mahkeme olayı da sahte.
Bana da discorddan denk gelmişlerdi, çok güzel eğlenip sonra da engellemiştim :D.

Hocam fake. Hiçbir şekilde irtibat kurmayın ve verdikleri linklere giriş yapmayın. Steam yetkilisi size sadece Steam destek üzerinden ulaşabilir.

Hocam ilk başta link atmadı sadece SS istendi ve attım boşluğuma geldi.

GIF'leri bir bot montajla hızlıca hazırlıyor sanırım. Bana da atmışlardı, ilkinde inanmıştım sonra Photoshop olduğunu anlamıştım.

Bana şu anda sürekli bunları atıyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-11-21_214453479.png
    resim_2022-11-21_214453479.png
    370,9 KB · Görüntüleme: 82

Geri
Yukarı