Yanlış report yüzünden CS:GO hesabım kapanacak

Steam hesabıma yaklaşık 3 veya 4 kart kullandım Papara ziraat ve İş Bankası Papara kartlarımı kaybettim o yüzden ziraat staj hesabımdan alıyorum en son ve en çok işlem yaptığım kart o olmalı galiba o yüzden onu yazdım sıkıntı olur mu?
Bilemiyorum benimde 1500 gün önce çalınan hesabım var onu almaya çalışıyorum benimde ilk kartım kayıp bakalım.

Gerçek değil. Dolandırıcı bunlar. Adam sizi mahkemeye veremez zaten bu yüzden. Hem Steam destek ekibi Discord'dan ulaşmaz. Steam destek üzerinden ulaşır. Zaten isminin sonunsa Valve var. Bu yalanı iyice belli ediyor.

Gülmeyeyim diyorum ama bu forumda ne enayi bireyler var .

@whoiszen Hocam Steam'den satın alım yaptıktan sonra gelen "Steam satın alımınız için teşekkür ederiz!" postalarının fotoğraflarını da eklerseniz faydanıza olur.

Açıklama kısmının altındaki dosya yollama yerine satın alma geçmişi dışında o dolandırıcı ile olan konuşmaları atmalı mıyım çünkü şu an sinirden düzgün bir şekilde anlatamadım.
Hocam konuşmaları ekleyin. Özellikle onların attığı o sahte sertifikaları.

Açıklama kısmının altındaki dosya yollama yerine satın alma geçmişi dışında o dolandırıcı ile olan konuşmaları atmalı mıyım çünkü şu an sinirden düzgün bir şekilde anlatamadım.
Hayir ona pek gerek yok gibi hesabin calindigini kanitlayin yeter

Hocam konuşmaları ekleyin. Özellikle onların attığı o sahte sertifikaları.
Onu dc hesabini kapatirmak icin ayri bilet atmak icin kullanmali

Geri
Yukarı