Yanlış report yüzünden CS:GO hesabım kapanacak

Bu numarayı yiyen varsa PC'sini satsın bir daha bilgisayar başına geçmesin. Yoksa çoraplarına kadar internette dolandırılırlar.

Dosya Ekleri

• 1e60d9d4-ba18-4942-b8b1-0450edea590f.jpg
    1e60d9d4-ba18-4942-b8b1-0450edea590f.jpg
    21,7 KB · Görüntüleme: 38
Yeni hesap dizmek sıkıntı değil de hocam o hesapta çok fazla şey vardı çoğu oyunda kasılmıştım GTA Online'da her şeye sahiptim hile yapmadan 380 saatim vardı bunların gitmesini istemiyorum.

GTA Online'i yeniden alirsaniz oyunu aktarabilirsiniz(baglantisini kesiyorsunuz social clubdan)

Onu o da biliyor fakat adam diyor ki içindeki emeklerim gitmesin.

Nasıl gidecek Discord üzerinden üşenmeyip seni bulan bir Valve çalışanı geliyor ve senden eşek yüküyle para mı istiyor hesap için?

Bir kere böyle bir politika olsaydı Steam'de hesap bildirimi olarak ödeme ekranı gelirdi.

@whoiszen Siz yardım formunu gönderdikten sonra ya da önce hatırlamıyorum, e postanıza bir kod geliyor onu girerek devam ediyorsunuz. Sonra talebin Steam Destek'e ulaştığına dair bir posta geliyor. En son olarak da bir postayla hesap adınız ve şifreniz size iletiliyor.

GTA Online'i yeniden alirsaniz oyunu aktarabilirsiniz(baglantisini kesiyorsunuz social clubdan)

Social Club'u farklı maile koymuştum iyi ki hatırlattınız.

@whoiszen siz yardım formunu gönderdikten sonra ya da öne hatırlamıyorum, e postanıza bir kod geliyor onu girerek devam ediyorsunuz. Sonra talebin Steam Destek'e ulaştığına dair bir posta geliyor. En son olarak da birpostayla hesap adınız ve şifreniz size iletiliyor.

Desteğe iletildiğine dair mailde geldi az önce.

Yeni konular

Geri
Yukarı