Yanlış report yüzünden CS:GO hesabım kapanacak

Param yok diyorsunuz ve ailenizden mi isteyin diyor.
Random yasak o yüzden 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Bu tarz para yok mevzusunda eğer gerçek bir Valve çalışanı olsaydı sıfır tölerans ile yapacak bir şey yok derlerdi.
Yok ailende iste yok bir de kredi çek falan asla demezdi.

Hocam sordum zaten dedim Valve çalışanısın hesabımın her şeyini görüyorsun neden para istiyorsun dediğimde güvenlik amaçlı dedi ve iade edilecek dedi atmam dedim sonrasında zaten olay patladı ama bunların öncesinde çalınmıştı adam benden parayı da koparıp hesabıda vermeyip engelleyecekti en azında 2000 TL gitmedi diyelim şimdilik.

Hocam sordum zaten dedim Valve çalışanısın hesabımın her şeyini görüyorsun neden para istiyorsun dediğimde güvenlik amaçlı dedi ve iade edilecek dedi atmam dedim sonrasında zaten olay patladı ama bunların öncesinde çalınmıştı adam benden parayı da koparıp hesabıda vermeyip engelleyecekti en azında 2000 TL gitmedi diyelim şimdilik.

100TL isteseler Full dolandırılacaktınız herhalde? Şaka gibi.

Dalgınlığına gelmiş ve siz açık açık hakaret ediyorsunuz. Lütfen zekanızı ve yaşınızı belli etmeyin rezil oluyorsunuz.

Konuyu tam okumamışsınız galiba arkadaş sadece satın alma geçmişi SS'i atmış ve dolandırıcılar bu SS ile hesabı çalmışlar.

Tamam bu Steam hesabı vermek olmuyor mu? Geri alsa bile adamlar biliyor her şeyini hesabın isteseler Steam hesabını kilitleyebilirler bana sattı deyip.

Tamam bu Steam hesabı vermek olmuyor mu? Geri alsa bile adamlar biliyor her şeyini hesabın isteseler Steam hesabını kilitleyebilirler bana sattı deyip.
Steam hesapları satın alınamaz veya satılamaz. Bir hesap sadece onu oluşturan kişinin şahsi kullanımına yöneliktir. Böyle bir argümanla hesabı geri alamazlar.

Yok hocam haklı insanlar bende böyle davranıyordum nasıl dolandırıldın gibisinden bu sefer de benim salaklığıma gitti.
Dolandırıcılık her an başımıza gelebilir. Bu arkadaşlar belki buna kanmaz ama yarın bir gün sosyal mühendislik yediklerinde santajla verdikleri paralara üzülebilirler. Geçmiş olsun bir dahakine daha dikkatli olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı