Yanlış sistem toplayanlara üzülmek

LeViAcKeRMaN

Megapat
Yer
KaPTaN LeVi
Arada bir bazı forumlarda dolaşıyorum. Konu açıyorlar pek bilgileri yok ve yardım istiyorlar. Bazıları diyor Ryzen toplama çok ısınıyor, çok ses yapıyor. İşlemcilerin ses yaptığını bilmiyordum.:LOL: 1200 TL GTX 1050Ti kartına para veriyorlar ve bu normal olarak görülüyor. Sonra güçlü PSU ve kasaları yok. Arkadaşa diyorlar ileride yükseltme yaparsan şu anakartı al. Oda diyor ki; ileride yükseltme yapacak kadar bütçem yok diyor. Gücüm buna yetiyor diyor. Bazıları gerçekten yardım etmek istiyor bazıları da çok iyi sistem toplamışsın diyor. Umarım bu arkadaş bu konuyu görür ve buradan yardım ister. Elindeki paraya en iyi sistemi toplamasını isterim. Bu üzüntüyü hisseden tek ben miyim acaba?;)

Örnek:

Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu zamanda sıfır sistem almak saçma geliyor. Ben FX4100 kullanıyorum halen daha, ekran kartım bozuldu gittim yine ikinci el aldım. Monitörün tekinde yeşil çizgi var ancak takmıyorum?

İnsanlar görüntü olsun diye sistem topluyor, ihtiyaçlarının çok üzerinde paralar harcıyor. Yardımcı olmaya kalkıyorsun, dinlemiyor kafasının dikine gidiyor. Ben sırf bu yüzden para harcayacak kişiye öneride bulunmaktan soğudum, ilgilenmiyorum.

Bu zamanda sıfır sistem almak saçma geliyor. Ben FX4100 kullanıyorum halen daha, ekran kartım bozuldu gittim yine ikinci el aldım. Monitörün tekinde yeşil çizgi var ancak takmıyorum?

İnsanlar görüntü olsun diye sistem topluyor, ihtiyaçlarının çok üzerinde paralar harcıyor. Yardımcı olmaya kalkıyorsun, dinlemiyor kafasının dikine gidiyor. Ben sırf bu yüzden para harcayacak kişiye öneride bulunmaktan soğudum, ilgilenmiyorum.
Dostum zevk işi. Oyun oynamak için binlerce lira ödenebilir ben ödedim pişman değilim aklım hala yapmadıklarımda :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı