Yanlış sistem toplayanlara üzülmek

Siz Illuminati üyesi falan mısınız? Gerçekten Core 2 Duo kullanıyorum :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önceden çok uçuk rakamlara hayali sistem toplanırdı ve bu konulara rağbet diğerlerinden çok oluyordu. Bu tarz yanlış seçim yapan arkadaşlar hayali uç noktadaki sistem konuları yüzünden kaynıyordu.

Bu gidişle ben daha imzamdaki sistemde kalacağım gibi. Üniversite'de yeni PC'ye geçmek hayale benziyor. Keşke Xeon E5430 yerine 20 TL daha koyup E5450 alabilseydim keşke. Ama böyle de iyi.

Üzülüyorsun, iyi niyetle yardımcı olmak istiyorsun fakat sonunda kötü oluyorsun bu işlerde. Tavsiye istiyorlar, eski kasan var onu kullan, bütçeyi başka parçalara aktar diyorsun sanane diyor. Bu kafada insanlara yardım etmeye çalışsan neye yarar ki ? Ben artık çoğunlukla görmezden gelmeye başladım bu konuları.

Üzülüyorsun, iyi niyetle yardımcı olmak istiyorsun fakat sonunda kötü oluyorsun bu işlerde. Tavsiye istiyorlar, eski kasan var onu kullan, bütçeyi başka parçalara aktar diyorsun sanane diyor. Bu kafada insanlara yardım etmeye çalışsan neye yarar ki ? Ben artık çoğunlukla görmezden gelmeye başladım bu konuları.

Aynen böyle düşünen insanlarda var. Ama bazıları gerçekten bilgisiz olanları da var ve onlara kimse yardım etmediği için inanıp paralarını boşa harcayabiliyorlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı