Yanlış "Yanlış Bilgilendirme" Cezası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz konuyu konuştuk, uyarıyı neden verdiğimi anlattım. İki taraf da birbirini anlayışla karşıladı. Merak edenler konuyu baştan sona okusun.

Hatalı bir işlem yaptığımı düşünmüyorum, mesaj net bir şekilde anlaşılmadığı için uyarı verdim. Recep Baltaş bunu örnek konuda sebebiyle birlikte aktarıyor ve herkes neyin ne olduğunu öğreniyor.

luci666 ile birbirimizi anladığımızı düşünüyorum.

Neden bu ortamı germeye çalışıyorsunuz şu an?

Ben çok saçma sapan da bir karar da verebilirim, herkes hata yapabilir. Siz moderatör olsanız belki burada eleştirdiğiniz moderatörlerden çok daha fazla hata yapacaksınız.

Makineler bile hata yapıyor. Bu kadar abartmaya ne gerek var? Moderatörlerin size ceza vermek için fırsat kolladığını falan düşünüyorsanız tamamen uzaklaşın o kafadan.

Herkes kurallara uysa bizim de yükümüz aşırı derece hafifleyecek ve daha sakin kafayla değerlendirebileceğiz.
Onay için bekleyen 100 konu varsa en az 90'ı kurallara uygun değil.
Sevgili @dogant,
Bence üslubun çok sert. Öncelikle bu forumda yüz binlerle ifade ettiğimiz sayıda kullanıcı var. Yönetici olabilirsin ama bu üslupla yaklaşım göstermen bence yanlış. Tabii ki herkes hata yapabilir. Ancak şunu unutma, anlaştık dediğin @luci666 açtı bu konuyu ve açarken de bir rahatsızlığı olduğu için açtı.

Bu üslup yerine kısaca özür dilemek varken neden bizi (yüz binlerce üyeyi) sanki sizi eleştirerek hata yapıyormuşuz pozisyonuna sokmaya çalışıyorsun?

Seni en başından beri takip ederim ve saygı duyarım. Aynı şey @SideWinder için de geçerli. Ama lütfen bu saygı ve sevgiyi tuhaf yorumlar yaparak zedeleme. Yukarıda yazdığın yazıda da hata var mesela. Seni de cezalandıralım demiyorum. Sadece buraya yorum yapan arkadaşlara (bu forumun asıl sahiplerine) biraz daha saygılı olmak ve anlayışla karşılamak zor değildir diye düşünüyorum.

Saygılarımla.

Ben sorularıma cevap ararken ''şuan'' kelimesini ''şu an'' olarak yazmadığım için ceza alıyorum ama bir cevap alamıyorum. Saygı duyduğum moderatör kelimeyi eksik yazıyor ama sorun yok.

Neyse artık bazı şeylere cevap aramaktan vazgeçtim tüm cevapları gayet net aldım zaten. Şu dakikadan sonra farklı şekilde mücadeleme devam edeceğim.

Saygılarımla.

İyi forumlar...

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    26,6 KB · Görüntüleme: 30
Ben sorularıma cevap ararken ''şuan'' kelimesini ''şu an'' olarak yazmadığım için ceza alıyorum ama bir cevap alamıyorum. Saygı duyduğum moderatör kelimeyi eksik yazıyor ama sorun yok.

Neyse artık bazı şeylere cevap aramaktan vazgeçtim tüm cevapları gayet net aldım zaten. Şu dakikadan sonra farklı şekilde mücadeleme devam edeceğim.

Saygılarımla.

İyi forumlar...
Yine olayı başka yerlere çekiyorsunuz...

'Şu an' kelimesini yanlış yazmak ile, mesajları eksik yazmak aynı şey değil.

Şu ana kadar mesajını eksik yazdığı için kimseye ceza vermedim.

Yani bu konuyu kitlemek yerine, susturmak yerine tutuyorum. Çünkü adil bir tarışma ortamı olması önemli.

Ama siz, sürekli ithamlarda bulunuyorsunuz. Sürekli olayları yanlış yorumluyorsunuz.

Bu şekilde mücadele verilmez, yada sorun çözülmez.

Sadece sorunlar daha büyük hale gelir. :)
Seni en başından beri takip ederim ve saygı duyarım. Aynı şey @SideWinder için de geçerli. Ama lütfen bu saygı ve sevgiyi tuhaf yorumlar yaparak zedeleme. Yukarıda yazdığın yazıda da hata var mesela. Seni de cezalandıralım demiyorum. Sadece buraya yorum yapan arkadaşlara (bu forumun asıl sahiplerine) biraz daha saygılı olmak ve anlayışla karşılamak zor değildir diye düşünüyorum.

Saygılarımla.

Elimden geldiğince ben de kullanıcılara yardımcı olmaya çalışıyorum.

Bir kaç hafta önce, @actanonverba de benzer nedenle sorun yaşadı.

Sorunu kısaca çözdük. :)

Son düzenleme:
@BlackCowboy Öncellikle üslup konusunda beni yanlış anladığını düşünüyorum. Ben saygı çerçevesinden ayrılmamaya çalışıyorum her zaman. Bazen gerildiğimiz zamanlar oluyor tabii ama yine de saygısızlık etmemeye özen gösteririm.

Oradaki okuyun, bakın ve gibi kelimeleri yanlış değerlendirmeyin.

Konuya en başından beri bakarsanız hatalı olmadığımı düşünüyorum dedim, nedenini açıkladım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı