Yanlışlıkla Amazon'u dolandırdım

Arkadaşlar naçizane görüşümü belirtmek istiyorum.
Gerekli ve cevaplanmamış onlarca konu var ve insanlar bu sorulara cevap bekliyorken siz boş beleş bir konu bulup oraya yumuluyorsunuz.
Konu açtım bir Allah'ın kulu gelip bakmadı ama bu konuya herkes toplandı yine.

Emin olun 'Selamun Aleyküm' yazıp konu açsam 20 sayfa yazı girilir ama yardım lazımsa yardımcı olacak kimse yok herkes boş konunun peşinde.
Gına geldi!

Amazon Prime A Mastercard ve Maestro logolu banka veya kredi kartınız ile 15 Ocak-15 Mart 2021 tarihleri arasında ilk kez üye olun, birinci ay Amazon Prime'ın 30 gün ücretsiz deneme üyeliğinden faydalanın, ikinci ayın ücreti Mastercard ve Maestro logolu kartınıza bankanızdan %100 iade olsun!​

Bununla alakası olabilir mi?

Hocam arkadaş ininalden girmiş. Hem hesapta çekecek para da yokmuş.

İçimi rahatlattınız arkadaşlar çok sağ olun. İçim içimi yemişti yarın kalktığımda tebligat kağıdı göreceğim diye :D

Arkadaşlar naçizane görüşümü belirtmek istiyorum.
Gerekli ve cevaplanmamış onlarca konu var ve insanlar bu sorulara cevap bekliyorken siz boş beleş bir konu bulup oraya yumuluyorsunuz.
Konu açtım bir Allah'ın kulu gelip bakmadı ama bu konuya herkes toplandı yine.

Emin olun 'selamünaleyküm' yazıp konu açsam 20 sayfa yazı girilir ama yardım lazımsa yardımcı olacak kimse yok herkes boş konunun peşinde.
Gına geldi!

Bilgisi olan yazıyor zaten, bende konu hakkında nolacağını bilmediğim için açtım konuyu.

Yeni konular

Geri
Yukarı