Yanlışlıkla App Store'da çalıntı kredi kartı kullanılırsa ne olur?

İyi olmuş bir güzel bir hayat dersi alırsın. Kimse kimseye durduk yere 5 TL bile vermez.
Doğru güzel ama sonuçları çok ağır olabilecek bir ders. Zararın neresinden dönülürse kardır. Önce Apple'a ulaşmaya çalış. Olmazsa ailene ve polise git.

Biz buna illegal Nitro taktiği diyoruz. Başka insanların kartlarını çalıp iPhone'da Nitro alıyorlar. Başınız yanabilir.

Abi, şimdi 300 TL çok miktar değil. Sahibine verebilirim ama kimdir, Türkiye'de midir bilmiyorum. Yani kolayca nasıl kurtulabilirim emniyeti falan karıştırmadan? Yani iPhone'a da yazacağım şimdi, desteğe. İade edilir mi karta para?

Geçmiş olsun demek dışında bir çözüm bulamıyorum. Hemen şimdi ailene haber ver, emniyete bildirsinler. Başın çok yanmasın.

Abi, tam sınav haftam. Kafam çok kötü oldu. Yani emniyete gidecek zamanım yok. Telefondan ihbar etsem, konuşsam sorun çözülebilir mi?

Abi, şimdi 300 TL çok miktar değil, sahibine verebilirim ama kimdir, Türkiye'de midir bilmiyorum yani kolayca nasıl kurtulabilirim emniyeti falan karıştırmadan? Yani iPhone'a da yazacağım şimdi desteğe. İade edilir mi karta para?

Kanka, destege yazma. Dırekt emniyete git. Bak hapse de girebilirsin ama sen mesajlarını ekran görüntüsü al. Ne kanıt varsa yedekle.

Geri
Yukarı