Çözüldü Yanlışlıkla başka biçimde açılan dosya

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar xlsx biçiminde olan bir dosyayı Mic world kurulu olmadığı için acaba not dosyasıyla açsam olur mu diye deneyerek dosyayı bozdum.
Şimdi ise geri çeviremiyorum hiçbir şekilde. Birkaç video izledim fakat hiçbir sonuç alamadım. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Problemi çözdüm hocam teşekkür ederim. Excel olarak yapılan dosyayı Excel kurulu olmadığı için not olarak açtım ama böyle durumlarda kaydetmek önemli değildir, Excel bulunmadığı için direkt o dosyayı not olarak tanımladı. Excel kurup birlikte aç deyip Excel ile tekrar çözdüm yaşayan olursa bilgisi olsun.
Problemi çözdüm hocam teşekkür ederim. Excel olarak yapılan dosyayı Excel kurulu olmadığı için not olarak açtım ama böyle durumlarda kaydetmek önemli değildir, Excel bulunmadığı için direkt o dosyayı not olarak tanımladı. Excel kurup birlikte aç deyip Excel ile tekrar çözdüm yaşayan olursa bilgisi olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Problemin çözülebildiğine sevindim hocam. Siz dosyayı bozdum deyince Excel'de de bozuk çıkıyor sandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı