Yanlışlıkla çamaşır deterjanı içtim

Pardon görmemişim neden uyarmadınız daha önce? 🤣

Hocam inanılmaz derecede mizah yapmaya çalışıyorduk, hiç ciddi davranmamaya çalıştık, pardon.

@Hank J Wimbleton hocam artık her konuda "kategoriye bakın" demek zorunda mıyız? Bunun da ironi olduğunu anlamıyorsanız, hiç bu kategoriye gelmeyin.

Son düzenleme:
Hocam inanılmaz derecede mizah yapmaya çalışıyorduk, hiç ciddi davranmamaya çalıştık, pardon.

@Hank J Wimbleton hocam artık her konuda "kategoriye bakın" demek zorunda mıyız? Bunun da ironi olduğunu anlamıyorsanız, hiç bu kategoriye gelmeyin.
Hocam şakanızın tadını çıkartın 😂 😂 , çokta konu kategorisine baktığımı söyleyemem itiraf etmek gerekirse :).

Her komik olmayan espriye ironi ironi diye dolaşmanız kadar sinir bozucu bir şey yok.

Arkadaşlar uyku sersemliğiyle su sanıp 3,5 litre Yumoş sıvı çamaşır deterjanı tekledim. Mide bulantım falan yok. Bir şey olur mu? Korkuyorum biraz.
Şişeyi görmedin üstüne tekledin nese olur öyle şeyler ben de ramazanda arkadaşı beklerken unutup 3 tam döner yemiştim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı