Çözüldü Yanlışlıkla D diskimi sildim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Anonymous User

Centipat
Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim macOS kullanırken Clover için disk oluşturacaktım ve yanlışlıkla çok çok önemli dosyalarımın bulunduğu diski sildim şu an Windows kuruyorum ben bunları nasıl kurtarabilirim? Windows kurduğum disk ve sildiğim disk ayrı bir disk yani kurtarabilirim üzerine hiç veri yazmadım, şu an sildiğim disk kurulmamış yani siyah renkte arkadaşlar ya ben nasıl bir aptalım ya.

Şu an bilgisayarı kapattım güç kaynağını kapattım ve prizden çektim ki diske veri yazılmasın.
Bu arada macOS dediğim Hackintosh.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan Minitool Partition Wizard yazılımı ile verilerimi kurtarıyorum ücretli sürümü ile, bu yazılımı önceden kullanmıştım bir arkadaşım sağolsun bana lisansını verdi onunda zamanında işine yaramış. :)

Ekranda kaybettiğim çoğu dosyayı görebiliyorum umarım dosyalar eksiksiz ve bozuk olmadan kurtarabilirim.

Şuan Minitool Partition Wizard yazılımı ile verilerimi kurtarıyorum ücretli sürümü ile, bu yazılımı önceden kullanmıştım bir arkadaşım sağolsun bana lisansını verdi onunda zamanında işine yaramış. :)

Ekranda kaybettiğim çoğu dosyayı görebiliyorum umarım dosyalar eksiksiz ve bozuk olmadan kurtarabilirim.

Ben de gidip D:'yi silmiştim, 3. HDD'yi siliyorum derken ve bu program hiç bozukluk olmadan geri getirdi. Cidden mucizevi bir program ya. 😄

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı