Yanlışlıkla "Windows.ApplicationStore.dll" sildim

ormancocugu

Centipat
Daha fazla  
Minecraft Bedrock beleş indirmeye çalışıyordum IO unlocker programıyla sildim söyledigim DLL'i sonra PC'ye bir şeyler oldu sonra geri düzeldi System 32 icindekini sildim crackli olan DLL'i yükledim ve aynisini SysWOW 64 içinde yaptim sonra PC'yi kapattım sabah actigimda böyle oldu. Siyah ekran formatlama da calismiyor Windows alt delete konbinasyonu yani. Ekran kartı AMD işlemci Intel galiba bilgim yok fazla 240 GB SSD 1 TB HDD 16 GB RAM var.

16851842904197654493203199937706.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft Bedrock beleş indirmeye çalışıyordum IO unlocker programıyla sildim söyledigim DLL'i sonra PC'ye bir şeyler oldu sonra geri düzeldi System 32 icindekini sildim crackli olan DLL'i yükledim ve aynisini SysWOW 64 içinde yaptim sonra PC'yi kapattım sabah actigimda böyle oldu. Siyah ekran formatlama da calismiyor Windows alt delete konbinasyonu yani. Ekran kartı AMD işlemci Intel galiba bilgim yok fazla 240 GB SSD 1 TB HDD 16 GB RAM var.

Eki Görüntüle 1795492

Kurulum USB'si ile temiz kurulum yapabilirsiniz. Elinizde yoksa internet kafeden bir USB'ye Windows ISO dosyası yazdırabilirsiniz.

Aynı şekilde bende yüklüyorum hatta sunucu içi kozmetikler var onlarida bu şekilde yüklüyorum hiçbir sorun yaşamadım sanırım yanlış bir şeyi silmiş olabilirsin

Geri
Yukarı