Yanlışlıkla Windows 10 administrator sildim

İsmailberber

Decapat
Merhaba ASUS G731GW model laptopum var. Laptopumu satmak için bilgisayar sıfırlama yaptım. Ve sonunda kullanıcı bilgilerimi sileyim derken administrator dosyalarını sildim.

PowerShell yönetici olarak açtım. Şu komutu yazdım: Net user administrator: No yazdım. Ama sonra giriş yaptığımda yönetici olarak hiçbir işlem yapamadım.
Güvenli modda açtım. Gerekli komut dizilimleri yaptım. Her şeyi denedim sonunda güvenli modda girsem bile bir yönetici adı veya parolası girin diyor.

Sıkıntı ürünüm lisanslı format atsam lisansım gider mi? Çünkü hiçbir yerde Key yok, anakarta işlenmiştir gibi şeyler yazıyor. Ya da format atmadan halledebilir miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• 20200416_043306.jpg
    20200416_043306.jpg
    917,1 KB · Görüntüleme: 72
  • 20200416_033211.jpg
    20200416_033211.jpg
    1,8 MB · Görüntüleme: 71
Son düzenleyen: Moderatör:
Notebook'larda OEM lisans bulunur. Temiz kurulum yapın, lisansınız gitmeyecek. Yapmanız gereken tek şey aynı Windows sürümünü ve dağıtımını kurmak. Mesela Windows 10 Pro gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı