Yanlışlıkla ekran kartı sürücüsü silmek

capeverden

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, kod 43 hatası alıyorum diye ekran kartını driverını silip tekrar kurmak istedim fakat şimdi hiçbir şekilde kuramıyorum. NVIDIA yazılımı aygıt bulunumadı diyor yani aygıtı sildim. Yardımcı olabilecek var mı? Aygıt yöneticisinde hiçbir şekilde gözükmüyor. Sadece Intel HD grafik var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hata genelde ekran kartının arızalandığını gösterir. Kartın ne olduğunu da söylemen lazım.
Ekran kartim gtx765m windows 11de iken battlefield1'de FPSin düsük oldugunu farkettim aygit yöneticisinde kod 43 hatasi vardi windows 10 yükledim yine ayniydi durum acaba donanimsal mi anlamadim

Kart ömrünü tamamlamis mi yani? :/ nasıl halledebilirim dogrusu hallolur mu maç izlemek için HDMI kablosunu çok fazla tak çikar yaptik bununla bir ilgisi var midir acaba?

Ekran kartı o kadar kolay şekilde ömrünü yitirmez. Eski bir kart zaten, laptop da eskidir. Ölmüş olabilir yani, birden fazla farklı sebepten kaynaklanıyor olabilir.

Kart ömrünü tamamlamis mi yani? :/ nasıl halledebilirim dogrusu hallolur mu maç izlemek için HDMI kablosunu çok fazla tak çikar yaptik bununla bir ilgisi var midir acaba?

Hdm la ilgisi olmaz eğer driver ile çözülmemişse ya ekran kartınız zarar görmüştür ya da eskidiğinden dolayı ömrü bitmiştir.

Geri
Yukarı